26

Odp: perfumy, które się wam NIE podobają...

channel 5-okropny jak dla starszej pani

27

Zupełnie nie odpowiada mi zapach adidasa (jak wejdziecie na rosnet to będziecie wiedzieć, o który mi chodzi)

28

Ja praktycznie nie trawie wszystkich perfum od kenzo. Jakos mnie draznia i wrecz smierdza.

29

Nie lubię Si Lolity....strasznie mocny zapach:/

30

Nie lubię zapachów duszących np. channel 5. Jak dla mnie jest mdły.

31

też go niestety źle znoszę

32

Chanelka piatka - macie rację , chyba trzeba być 50+ żeby ten prefum pasował smile

33

Oj, mi by się prawie wszystkie podobały. Nie jestem wybredna, byle tylko mieć kasę i jakiś niedrogi kupić.

34

Womanity Thierry'ego Muglera wzbudzają kontrowersje i mają chyba więcej przeciwniczek niż zwolenniczek. Ubóstwiam!

35

Ja bardzo nie lubię takich zapachów co bardzo często używało moja babcia i było to właśnie takie coś jak no nie wiem Armano co dopiero mnie to odpychało i nie tylko nazwą ale po prostu też zapachem. Było to dla mnie bardzo złe i niedobre aż teraz mi niedobrze hihi

36

Ja ostatnio wyczytałam o takiej nowości, która zwaliła mnie z nóg xD Perfumy o zapachu kociego futerka,  w sumie nie mogę powiedzieć, czy mi się podobają, bo ich nie miaąłm, ale brzmi to dla mnie dość zagadkowo- jak to niby pachnie to kocie futerko? ;p

37

Na mnie nieładnie pachną perfumy, które mają w swoim składzie jaśmin, ale te same perfumy na koleżance potrafią pachnieć bardzo ładnie.

38

cieżkie takie jak chanel 5, rozumiem ze komus moga sie podobac ale nie wiem w czym taki zachwyt tkwi

39

mnie śmierdzą te czarne Lady Gagi.

40

Ja nie lubię słodkich perfum