1

Temat: Co zabrać do szpitala podczas porodu ?

Mamy na pewno doskonale to wiedzą ale gdyby były jeszcze jakieś niejasności to tylko dodam kilka wymienionych rzeczy które mogą nam się przydać , tym bardziej że może to być najmniej oczekiwana chwila i zapomnimy połowy rzeczy.

2

Odp: Co zabrać do szpitala podczas porodu ?

Zwłaszcza środki higieniczne trzeba zabrać w dużej ilości, bo nie maco liczyć że szpital coś zapewni...

3

Odp: Co zabrać do szpitala podczas porodu ?

Lista to jedyny sposób, żeby niczego nie zapomnieć do szpitala. Najlepiej przygotować ją dużo wcześniej, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Musimy z całą pewnością zapakować artykuły higieniczne i kosmetyki, bieliznę, piżamę i szlafrok, ubranko dla dziecka i jakąś zabawkę, a także sztućce i talerzyk wink. Wszystko będzie dobrze! Wystarczy tylko spokojne podejście!

4

Odp: Co zabrać do szpitala podczas porodu ?

Dużo cierpliwości i odporności na ból...

5

Odp: Co zabrać do szpitala podczas porodu ?

Sprawny telefon, żeby w razie czego wezwać pomoc kogoś z rodziny, bo personel najczęściej ma muchy w nosie i w ogóle nie dba o pacjentki.... Sama jechałam kiedyś aż 20 km do siostry, żeby dzień po cesarce nie musiała nosić odciągniętego mleka dla dziecka na drugi koniec szpitala bo było w inkubatorze.... Pielęgniarki oczywiście jak mnie zobaczyły to próbowały przekonywać, że wystarczyło im powiedzieć, to by jej pomogły - ale jaka jest prawda to wszyscy wiemy. Kobieta może czołgać się, a ma poradzić sobie sama. Żadnej empatii tam nie odczuje...