26

Odp: Suche włosy - nic nie działa

A próbowałaś pytać się u jakiegoś dobrego fryzjera? Może będzie  wstanie Ci coś dobrego doradzić smile

27

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Spróbuj olejku z czarnuszki, mi bardzo pomógł smile a do mycia włosów używam szamponu z olejkiem arganowym smile

28

Odp: Suche włosy - nic nie działa

rozważałaś keratynowe prostowanie? to zabieg, który nie tylko prostuje, wygładza włosy, ale też intensywnie je zmiękcza i nawilża. a efekty utrzymują się czasem nawet przez pól roku. tylko zwróć uwagę, jakiej keratyny używa twój fryzjer.

29

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Miałam to samo ale zadziałał olejek z czarnuszki smile możesz sobie sprawdzić, bo nie jest jakiś drogi, w rossku chyba za 6 czy 7 zł kupuje

30

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Moim włosom bardzo pomaga olejowanie ale tylko olejem kokosowym

31

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Chcesz efektu, to spróbuj z czymś sprawdzonym, co ma dobre parametry i prawdopodobnie powinno pomóc. Postawisz na byle co, to nic z tego nie będzie. Tylko wybrane kosmetyki rzeczywiście dają radę.

32

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Oleje nie nadają się do wszystkich włosów, zwłaszcza farbowanych, bo wypłukują kolor. Zastanów się lepiej od czego włosy są takie przesuszone? Może za często je myjesz? Albo suszysz w zbyt wysokiej temperaturze? Może pomyśl o delikatniejszej suszarce? Są takie, które suszą w niższej temperaturze ale za to silniejszym strumieniem powietrza, więc finalnie trwa to dokładnie tyle samo

33

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Nie wierze, ze olejki nie dzialaja, przeciez to jest metoda na nawet najbardziej beznadziejne przypadki. Jak je stosowalas, ktorych olejkow uzywalas?

34

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Keratynowy zabieg daje naprawdę rewelacyjne efekty. Jakiś czas też nakładałam olej kokosowy i nawet dawał radę ale trochę upierdliwy w użyciu wink

35

Odp: Suche włosy - nic nie działa

> radda napisał/a:

> Chcesz efektu, to spróbuj z czymś sprawdzonym, co ma dobre parametry i prawdopodobnie powinno pomóc. Postawisz na byle co, to nic z tego nie będzie. Tylko wybrane kosmetyki rzeczywiście dają radę.


jak ktos ma przesuszone wlosy to nie powinien ich farbowac i zacznijmy moze od tego.

36

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Może wypróbuj Botanic Formula Bielendy - szamponu i odżywki do włosów farbowanych i zniszczonych z chmielem i skrzypem? Mi bardzo pomógł po nieudanym farbowaniu, ktre strasznie zniszczyło mi już i tak suche wcześniej włosy. Siostra używa go, choć nie farbuje i też mówi, że jest super.

37

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Ja sobie ostatnio kupilam taki uniwersalny olejek, bo mozna go stosowac i do wlosow i do twarzy. Wiecie, taki doslowne wielo funkcyjny. Na wlosach dziala cuda ;p Nawilza jak malo co, zawsze go nakladam przed prostowaniem wlosow, to wtedy mam taka tafle błyszczącą. Jakby ktos byl cieakwy to jest to olejek o nazwie Kálice Premium. Wpiszcie sobie w google to na pewno wam wyskoczy ;p

38

Odp: Suche włosy - nic nie działa

radze zainteresowac sie rownowaga peh, u mnie bardzo poprawilo to stan wlosow

39

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Warto kupi olejek do włosów. Pomaga na przesuszone włosy, Elseve wydaje się dobre:)

40

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Olejowanie regularne  powinno podziałać, no i dieta bogatsza w biotynę i witaminy..

41

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Wypróbujcie sobie dziewczyny szampon  nawilżający - mi bardzo pomógł, a miałam strasznie przesuszone włosy.

42

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Wiem, że to naprawdę duży problem, bo sama go miałam i udało mi się poprawić stan włosów z pomocą kosmetyków z masłem cupuacu. Ładnie pachną i są wydajne, więc warto spróbować.

43

Odp: Suche włosy - nic nie działa

kosmetyki, kosmetykami ale duże znaczenie ma też to czym układamy włosy, ja sobie kupiłam loko-suszarkę, jest świetna, podwójna jonizacja mocniej wygładza włosy, dzięki temu tez nie puszą się i nie elektryzują

44

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Ja do nawilżania włosów stosuję jedwab na lekko wilgotne włosy.

45

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Olejowanie zawsze działa.