26

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Też myślę, że pomogą ci olejki. Jeśli nie masz czasu na tradycyjne olejowanie to spróbuj sobie np. serii arganowej Argan Oil od Inoaru. Masz tam szampon i odżywkę, idealne do codziennej pielęgnacji. Nawilżają, zmiękczają, czuć,że te olejki faktycznie działają i widze, że włosy ładnie po nich błyszczą smile

27

Naprawdę warto pomyśleć o olejkach do włosów.

28

A próbowałaś pytać się u jakiegoś dobrego fryzjera? Może będzie  wstanie Ci coś dobrego doradzić smile

29

Spróbuj olejku z czarnuszki, mi bardzo pomógł smile a do mycia włosów używam szamponu z olejkiem arganowym smile

30

rozważałaś keratynowe prostowanie? to zabieg, który nie tylko prostuje, wygładza włosy, ale też intensywnie je zmiękcza i nawilża. a efekty utrzymują się czasem nawet przez pól roku. tylko zwróć uwagę, jakiej keratyny używa twój fryzjer.

31

Miałam to samo ale zadziałał olejek z czarnuszki smile możesz sobie sprawdzić, bo nie jest jakiś drogi, w rossku chyba za 6 czy 7 zł kupuje

32

Moim włosom bardzo pomaga olejowanie ale tylko olejem kokosowym

33

Chcesz efektu, to spróbuj z czymś sprawdzonym, co ma dobre parametry i prawdopodobnie powinno pomóc. Postawisz na byle co, to nic z tego nie będzie. Tylko wybrane kosmetyki rzeczywiście dają radę.