26

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Fakt, teraz jest ogromna podaż ciuchów wszędzie, a kupujących już dużo mniej niż sprzedających... ja bym przemyślała wymianę na inne, które mi się spodobają. Może warto to proponować innym sprzedającym?

27

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Niedawno przeczytałam nieco przerażający artykuł o sprzedaży ciuchów na Vinted. Nie wiedziałam, że dzieją się takie rzeczy. Dużo dziewczyn padło ofiarą nieuczciwych kupujących. Wysyłały im nowe lub prawie nowe rzeczy, a kupujące zgłaszały na Vinted, że dostały coś zniszczonego i wyłudzały w ten sposób zwrot pieniędzy. Kupujące niszczyły te rzeczy celowo, prawdopodobnie dlatego, że jednak na żywo im się nie spodobały lub się rozmyśliły. W ten sposób one odzyskiwały pieniądze, a sprzedające traciły wszystko, łącznie z dobrą opinią. sad

28

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Jest mega dużo miejscówek, gdzie można sprzedawać ubrania. Czy to online w Internecie, czy to lokalnie. Masz fajną rozpiskę aplikacji i sposobów, gdzie sprzedawać ciuchy - powodzenia!

Ostatnio edytowany przez arkadiush (2021-06-07 19:14:30)

29

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

vinted chyba wink mi szybko się sprzedają

30

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

vinted wink

31

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

> niechcemisie napisał/a:

> > outside napisał/a:

> Ciekawe jak im się to opłaca:) Musieli wynegocjować śmieszne stawki z Inpost i pocztą, którym z kolei to się opłaca chyba tylko wizerunkowo...

Teraz jeszcze zrobili świetne promocje. Najpierw wysyłka była za 5 zł, a w dniach 22 - 26 marca jedynie za złotówkę! Naprawdę. Skorzystałam. big_smile

Wszystko fajnie, tylko wiecie - za tą taniością stoją ludzie tacy sami jak my, którzy za te śmieszne stawki pracują...  Ja nie korzystam z tego, bo uważam, że to przegięcie, takie ceny - naprawdę, trzeba mieć trochę przyzwoitości, a nie bezrefleksyjnie korzystać, bo można... Kupuję lokalnie, sama dojeżdżam po rzeczy i nie przyczyniam się do niezdrowych praktyk w firmach, które w tym procederze uczestniczą...

32

Odp: Gdzie najszybciej sprzedać ciuchy ?

Właśnie - za tanioscia trzeba widzieć człowieka a nie tylko własną korzyść...