1

Temat: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

czesc, mam taki problem… chciałam troszke poprawić kondycje, poruszać sie po prostu i kupiłam rower używany że będę sobie jeździć wieczorami po wiosce. Wszystko fajnie tylko na wiosce nie za mądrzy ludzie mieszkają i puszczają samopas psy które mają wielką frajde w gonieniu rowerzystów… boje sie takich wielkich psów, chciałam po tym rowerze mieć troche wyrzeźbione nogi a nie wygryzione… nie zamierzam sie stresować, zmiana planów: kupie zamiast tego rower stacjonarny i nikt mnie nie bedzie gonił jak sobie bede pedałowac. Tamten nie był jakos drogi, nie bedzie mi szkoda, może go zresztą opchnę w internecie. A póki co szukam opini na temat stacjonarnego, jaki kupic? Zupełnie sie nie znam na nich, pomożecie?

2

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Nie wiem ile masz na to pieniedzy ale ja ci polecam elektromagnetyczny, taki że już na nim poćwiczysz coś więcej , a nie tylko popedałujesz. Masz tam multum programów do wyboru i dużo wygodniejszy jest a nie zę tyłek boli zaraz od siodełka. Nie znam sie na markach ale takiego właśnie bym szukała.  A co do psów a raczej ich właścicieli to zadzwoniłabym na policje. Nie wolno tak puszczac groźnych psów bez smyczy i kagańca. Przeciez na tym rowerze mogłoby dziecko jechac albo wracać ze szkoły. Ludzie nie mają wyobraxni...

3

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Jakoś ciężko mi się przekonać do pedałowania w miejscu. Chociaż fakt, że pogoda już nigdy nie przeszkodzi smile

4

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Fajne te elektromagnetyki ale jednak nie moja pólka cenowa. Liczyłam na coś do 400zł maks… Robimy w domu mały remont i muszę ostrożnie planowac wydatki...

5

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

[quote=Laura31]Jakoś ciężko mi się przekonać do pedałowania w miejscu. Chociaż fakt, że pogoda już nigdy nie przeszkodzi smile[/quote]

Co Ci nie pasuje? Pedałując w taki sposób również można ćwiczyć. Im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.

6

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Poszukaj sprawdzonych informacji na ten temat w Internecie. Całe mnóstwo jest różnorodnych artykułów.

7

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

To nie to samo, jak jedziesz czujesz wiatr zapach, wdychasz świeże powietrze, a tak siedzisz prawie jak na taborecie w domu tylko ruszasz nogami.

8

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Ja tam jednak wolę zwykły rower wink
---
[url=https://homekredyt.pl/]pożyczki online na raty[/url]

Ostatnio edytowany przez lia9 (2017-09-13 20:21:38)

9

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Ja bym chciała mieć, jeździłabym, jak pogoda nie sprzyja big_smile

10

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Na stacjonarny rower przerzucam się tylko wtedy, gdy na dworze jest smog. Na co dzień jeżdżę na normalnym rowerze.

11

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

> Gabila napisał/a:

> To nie to samo, jak jedziesz czujesz wiatr zapach, wdychasz świeże powietrze, a tak siedzisz prawie jak na taborecie w domu tylko ruszasz nogami.

Można otworzyć drzwi od balkonu i zrobić przeciąg. Według ciebie siłownia i jakikolwiek trening w pomieszczeniu nie jest skuteczny, bo nie jest wykonywany na "świeżym" powietrzu. Masz jakiś dowód na poparcie swoich słów? wink

Ostatnio edytowany przez fetymap (2018-06-11 10:45:07)

12

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Rower stacjonarny szybko by mnie znudził. Na zwykłym rowerze w terenie mogę jeździć kilka godzin. Nie wyobrażam sobie tyle kręcić w miejscu na stacjonarnym. Chociaż zimą przydałby się do podtrzymania formy tym bardziej, że teraz powietrze o tej porze to jeden wielki syf i nie ma co ryzykować aktywności w takich warunkach.

13

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

U mnie sprawa jest prosta - mam stacjonarny, nie mam zwykłego. Jeżdżę więc na stacjonarnym tongue

14

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

> malina_aga napisał/a:

> czesc, mam taki problem… chciałam troszke poprawić kondycje, poruszać sie po prostu i kupiłam rower używany że będę sobie jeździć wieczorami po wiosce. Wszystko fajnie tylko na wiosce nie za mądrzy ludzie mieszkają i puszczają samopas psy które mają wielką frajde w gonieniu rowerzystów… boje sie takich wielkich psów, chciałam po tym rowerze mieć troche wyrzeźbione nogi a nie wygryzione… nie zamierzam sie stresować, zmiana planów: kupie zamiast tego rower stacjonarny i nikt mnie nie bedzie gonił jak sobie bede pedałowac. Tamten nie był jakos drogi, nie bedzie mi szkoda, może go zresztą opchnę w internecie. A póki co szukam opini na temat stacjonarnego, jaki kupic? Zupełnie sie nie znam na nich, pomożecie?


przywal kundlowi kopa i niech ucieka

15

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

W życiu! Zagracałby mi tylko mieszkanie. Nie ma to jak rower, którym można gdzieś pojechać...

16

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Z tymi psami jest rzeczywiście problem. Wczoraj mnie taki jeden pogonił, ale widziałam po nim, że gryźć nie będzie, jedynie szczekać. Miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z psami, dlatego często noszę gaz. Nie chciałabym go używać, bo psy biegające samopas to głupota człowieka, nie wina psa. sad
Mimo tych niedogodności, nie zamieniłabym roweru na stacjonarny. W domu wolałabym poćwiczyć na orbitreku, choć może i fajnie mieć też stacjonarny, jak jeździ nie tylko rekreacyjnie, ale potrzebuje więcej trenować. Można sobie w tym czasie oglądać film lub program i pedałować.

17

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Na psy wystarczą perfumy/dezodorant,  zwłaszcza jak widzisz że raczej nie ugryzie - choć ja żadnemu obcemu psu nie wierzę, potencjalnie ugryźć może każdy, bo zęby ma...

18

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Kiedyś taki mały szalał, biegł za mną pół kilometra, mało się nie wybulił, ale ja zjeżdżałam ze stromego wzniesienia, więc miałam przewagę prędkości, haha. W końcu się zatrzymałam. On biegnie, wygląda na wściekłego. Jak dobiegł to pomerdał ogonem.

19

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

U mnie w domu nie ma miejsca na taki sprzęt.... Zwykły rower jest w komórce, a ten musiałby być chyba w salonie.