1

Temat: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

czesc, mam taki problem… chciałam troszke poprawić kondycje, poruszać sie po prostu i kupiłam rower używany że będę sobie jeździć wieczorami po wiosce. Wszystko fajnie tylko na wiosce nie za mądrzy ludzie mieszkają i puszczają samopas psy które mają wielką frajde w gonieniu rowerzystów… boje sie takich wielkich psów, chciałam po tym rowerze mieć troche wyrzeźbione nogi a nie wygryzione… nie zamierzam sie stresować, zmiana planów: kupie zamiast tego rower stacjonarny i nikt mnie nie bedzie gonił jak sobie bede pedałowac. Tamten nie był jakos drogi, nie bedzie mi szkoda, może go zresztą opchnę w internecie. A póki co szukam opini na temat stacjonarnego, jaki kupic? Zupełnie sie nie znam na nich, pomożecie?

2

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Nie wiem ile masz na to pieniedzy ale ja ci polecam elektromagnetyczny, taki że już na nim poćwiczysz coś więcej , a nie tylko popedałujesz. Masz tam multum programów do wyboru i dużo wygodniejszy jest a nie zę tyłek boli zaraz od siodełka. Nie znam sie na markach ale takiego właśnie bym szukała.  A co do psów a raczej ich właścicieli to zadzwoniłabym na policje. Nie wolno tak puszczac groźnych psów bez smyczy i kagańca. Przeciez na tym rowerze mogłoby dziecko jechac albo wracać ze szkoły. Ludzie nie mają wyobraxni...

3

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Jakoś ciężko mi się przekonać do pedałowania w miejscu. Chociaż fakt, że pogoda już nigdy nie przeszkodzi smile

4

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Fajne te elektromagnetyki ale jednak nie moja pólka cenowa. Liczyłam na coś do 400zł maks… Robimy w domu mały remont i muszę ostrożnie planowac wydatki...

5

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

[quote=Laura31]Jakoś ciężko mi się przekonać do pedałowania w miejscu. Chociaż fakt, że pogoda już nigdy nie przeszkodzi smile[/quote]

Co Ci nie pasuje? Pedałując w taki sposób również można ćwiczyć. Im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.

6

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Poszukaj sprawdzonych informacji na ten temat w Internecie. Całe mnóstwo jest różnorodnych artykułów.

7

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

To nie to samo, jak jedziesz czujesz wiatr zapach, wdychasz świeże powietrze, a tak siedzisz prawie jak na taborecie w domu tylko ruszasz nogami.

8

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Ja tam jednak wolę zwykły rower wink
---
[url=https://homekredyt.pl/]pożyczki online na raty[/url]

Ostatnio edytowany przez lia9 (2017-09-13 20:21:38)

9

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Ja bym chciała mieć, jeździłabym, jak pogoda nie sprzyja big_smile

10

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Na stacjonarny rower przerzucam się tylko wtedy, gdy na dworze jest smog. Na co dzień jeżdżę na normalnym rowerze.

11

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

> Gabila napisał/a:

> To nie to samo, jak jedziesz czujesz wiatr zapach, wdychasz świeże powietrze, a tak siedzisz prawie jak na taborecie w domu tylko ruszasz nogami.

Można otworzyć drzwi od balkonu i zrobić przeciąg. Według ciebie siłownia i jakikolwiek trening w pomieszczeniu nie jest skuteczny, bo nie jest wykonywany na "świeżym" powietrzu. Masz jakiś dowód na poparcie swoich słów? wink

Ostatnio edytowany przez fetymap (2018-06-11 10:45:07)

12

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Rower stacjonarny szybko by mnie znudził. Na zwykłym rowerze w terenie mogę jeździć kilka godzin. Nie wyobrażam sobie tyle kręcić w miejscu na stacjonarnym. Chociaż zimą przydałby się do podtrzymania formy tym bardziej, że teraz powietrze o tej porze to jeden wielki syf i nie ma co ryzykować aktywności w takich warunkach.

13

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

U mnie sprawa jest prosta - mam stacjonarny, nie mam zwykłego. Jeżdżę więc na stacjonarnym tongue

14

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

> malina_aga napisał/a:

> czesc, mam taki problem… chciałam troszke poprawić kondycje, poruszać sie po prostu i kupiłam rower używany że będę sobie jeździć wieczorami po wiosce. Wszystko fajnie tylko na wiosce nie za mądrzy ludzie mieszkają i puszczają samopas psy które mają wielką frajde w gonieniu rowerzystów… boje sie takich wielkich psów, chciałam po tym rowerze mieć troche wyrzeźbione nogi a nie wygryzione… nie zamierzam sie stresować, zmiana planów: kupie zamiast tego rower stacjonarny i nikt mnie nie bedzie gonił jak sobie bede pedałowac. Tamten nie był jakos drogi, nie bedzie mi szkoda, może go zresztą opchnę w internecie. A póki co szukam opini na temat stacjonarnego, jaki kupic? Zupełnie sie nie znam na nich, pomożecie?


przywal kundlowi kopa i niech ucieka

15

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

W życiu! Zagracałby mi tylko mieszkanie. Nie ma to jak rower, którym można gdzieś pojechać...

16

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Z tymi psami jest rzeczywiście problem. Wczoraj mnie taki jeden pogonił, ale widziałam po nim, że gryźć nie będzie, jedynie szczekać. Miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z psami, dlatego często noszę gaz. Nie chciałabym go używać, bo psy biegające samopas to głupota człowieka, nie wina psa. sad
Mimo tych niedogodności, nie zamieniłabym roweru na stacjonarny. W domu wolałabym poćwiczyć na orbitreku, choć może i fajnie mieć też stacjonarny, jak jeździ nie tylko rekreacyjnie, ale potrzebuje więcej trenować. Można sobie w tym czasie oglądać film lub program i pedałować.

17

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Na psy wystarczą perfumy/dezodorant,  zwłaszcza jak widzisz że raczej nie ugryzie - choć ja żadnemu obcemu psu nie wierzę, potencjalnie ugryźć może każdy, bo zęby ma...

18

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Kiedyś taki mały szalał, biegł za mną pół kilometra, mało się nie wybulił, ale ja zjeżdżałam ze stromego wzniesienia, więc miałam przewagę prędkości, haha. W końcu się zatrzymałam. On biegnie, wygląda na wściekłego. Jak dobiegł to pomerdał ogonem.

19

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

U mnie w domu nie ma miejsca na taki sprzęt.... Zwykły rower jest w komórce, a ten musiałby być chyba w salonie.

20

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Jazda na rowerku stacjonarnym podobnie jak na zwykłym rowerze wspiera i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, jednocześnie przyczyniając się do rzeźbienia mięśni. Jeśli chcemy tylko rekreacyjnie poćwiczyć to warto skupić się na rowerze stacjonarnym. Jeśli natomiast szybko się nudzimy jednym krajobrazem, potrzebujemy większej adrenaliny i potrzebujemy intensywniejszego treningu, to warto nastawić się na rower tradycyjny.

21

Odp: Rower stacjonarny zamiast zwykłego

Uwielbiam taką domową aktywnosć!