176

Odp: Rower czy spacer?

tak, nie chcę się więzić w domu, zwłaszcza jak jest taka ładna pogoda, to wolę wyjść na spacer albo pojeźdźić na rowerze

177

Gdy jest smog to właśnie najlepiej pojechać za miasto smile Uciec od tego.

178

oczywiście ze rower lepszy, jak możesz to nad jezioro, do parku do lasu big_smile

179

A ja ostatnio zagustowałam w spacerach, pozwalają przemyśleć na spokojnie wiele spraw, wejść w zakątki, gdzie nie przyszłoby mi do głowy taszczyć się z rowerem, bo za wąsko, bo za wysoko, albo dużo roślinności... Szkoda tylko że brakuje towarzystwa do spacerowania.

180

Przypomniałaś mi jak wtaszczyłam latem rower na Woronikówkę (836 m.n.p.m.) po mega stromym podejściu. Trzeba było zapierać się rowerem, robić dwa kroki w górę, wciągać rower, zapierać się, dwa kroki i tak dalej. To było szaleństwo, ale miałam taki zamysł, żeby wejść jedną ścieżką, zejść drugą, po drugiej stronie, dlatego nie mogłam zostawić roweru. I tutaj właśnie jest miejsce na to, co napisałaś, że bez roweru da się wszędzie, a z rowerem to czasem trzeba (albo powinno się) pewne trasy odpuścić. big_smile

Mi też brakuje towarzysza spacerów. Koleżanka chce tylko po mieście, z kolegą tylko na rower, a do podreptania po lesie nie ma nikogo, tyle że... od kilku lat okoliczny las nie nadaje się do spacerowania. sad To bardzo smutne, ale przez 24 h na dobę i w moim domu, i w najbliższej okolicy, słychać tylko hałas zakładów, które się rozbudowały. Nie ma żadnej przyjemności ze spacerowania po lesie pełnym huku i smrodu oparów aluminium, a to się niesie naprawdę daleko. Dalej niż nóżki poniosą.