176

Odp: wypadające włosy

Nawet mi przez myśl nie przeszło, że problem bezsenności może wpłynąć na włosy. Znowu zaczynają mi wypadać, a faktycznie mam trudności z zasypianiem. hmm  Może i ja bym zaczęła brać melatoninę?

177

Odp: wypadające włosy

A jak u Was wyglądała sytuacja przy niedoczynności tarczycy ? Wgl to słyszałam, że jakoś jak  wypadają włosy, to są jakieś fazy łysienia, jest jakieś telogenowe też. Nie wiem. .... Coraz bardziej noszę się z przeszczepem włosów.

178

Odp: wypadające włosy

Polecam Ci japońskie kosmetyki na wypadanie włosów genialne

179

Odp: wypadające włosy

Możesz spróbować jakichś wcierek albo łykać suplementy. Ja na razie próbuję ratować się wcierką. Widzę, że baby hair'ów trochę mi już przybyło i na grzebieniu zostaje coraz mniej włosów!

180

Odp: wypadające włosy

Problem z wypadającymi włosami jest zazwyczaj znacznie bardziej złożony niż nam się wydaje. Tu i odpowiedni dieta, styl życia, hormony, wszystko ma istotny wpływ. Warto jednak wspomóc organizm dobrym preparatem, który skutecznie nie tylko zahamuje wypadanie włosów, ale i odpowiednio je odżywi.

181

Odp: wypadające włosy

Najgorzej działa na nie nadmiar chemii i brak witamin w jedzeniu...

182

Odp: wypadające włosy

Nadmiar chemii w kosmetykach?

183

Odp: wypadające włosy

Też, ale myślę, że nasze głównie włosy są zbudowane z tego co jemy i pijemy... Kosmetyk działa krótko na włosy, a składniki chemiczne jedzenia niestety zostają w naszych tkankach i narządach...