101

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój umie gotowac ale nie chce tego robić. Zawsze twierdzi, że ja zrobie to lepiej i tak się wykręca smile No chyba, ze nie ma mnie w domu to czasem coś zrobi bardziej dla synka.

102

Odp: mężczyźni w kuchni

Ostatnio obiady gotuje mi... ojciec! big_smile Robi świetne zupy, doskonale radzi sobie z rybami, pieczeniami z mięsa, ale surówki robi za ostre.

103

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój syn zawsze garnął się do kuchni ale odkąd ma dziewczynę przechodzi sam siebie big_smile . Wczoraj zaprosił dziewczynę do wspólnego gotowania smile Przygotowali bardzo smaczne spagetti i upiekli pyszną babkę czekoladową. Dodatkowo syn sam pozmywał i posprzątał po gotowaniu big_smile .

104

Odp: mężczyźni w kuchni

Faceci podobno mają więcej kubków smakowych, wiec nie ma co się dziwić że lepiej im wychodzi smile

105

Odp: mężczyźni w kuchni

Mężczyźni są lepszymi kucharzami od kobiet smile

106

Odp: mężczyźni w kuchni

facet lubiacy gotować w kuchni to skarb.... moj niestety ma dwie lewe rece do garów sad

107

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój mi dziś obiad zrobił i to pyszny <3

108

Odp: mężczyźni w kuchni

Jak tylko wyobrażę sobie mężczyznę w kuchni to mam obraz,m gdzie mój mężczyzna zamawia jedzenie, bo też tak robi najczęściej. Niestety nie potrafi sam nic gotowac, ale jeśli zamówi to same dobre rzeczy np.  krewetki , pyszne są no i zdrowe!

109

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój facet naprawdę sobie dobrze radzi w kuchni, co prawda ciast nie piecze, ale obiad czy kolację umie przygotować naprawdę dobrze:)

110

Odp: mężczyźni w kuchni

Każdy z moich partnerów musiał troszeczkę umieć gotować z tej prostej przyczyny, że nie znoszę mięsa i właściwie to nigdy nie nauczyłam się go przyrządzać i nauczyć się nie zamierzam. Zdarzały się jakieś kotlety mielone, gulasz, ryba, ale marne szanse, że się zdarzać będzie. Sama jem mięso tylko wtedy, kiedy ktoś mi je daje na talerzu big_smile

111

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój narzeczony jest po szkole gastronomicznej ale nie za bardzo lubi gotować, ale za to bardzo lubi mi w kuchni pomagać. Jego zdaniem ja gotuje najlepiej i uwielbia moje potrawy i mówi że lepiej jest jak ja gotuje smile

112

Odp: mężczyźni w kuchni

Moj lubi gotowac i najczesciej sam robi obiady big_smile

113

Odp: mężczyźni w kuchni

Nie zgodzę się z tezą postawioną w temacie smile

114

Odp: mężczyźni w kuchni

Ale uważasz, że mężczyźni w kuchni są ok, czy że nie powinni tam w ogóle wchodzić? Bo sam temat nie zawiera tezy, tylko stwierdzenie, że mężczyźni w kuchni też są smile

115

Odp: mężczyźni w kuchni

moim zdaniem nie liczy się płeć tylko umiejętności i doświadczenie

116

Odp: mężczyźni w kuchni

Lubię patrzeć jak facet gotuje..