101

Odp: mężczyźni w kuchni

Mój umie gotowac ale nie chce tego robić. Zawsze twierdzi, że ja zrobie to lepiej i tak się wykręca smile No chyba, ze nie ma mnie w domu to czasem coś zrobi bardziej dla synka.

102

Ostatnio obiady gotuje mi... ojciec! big_smile Robi świetne zupy, doskonale radzi sobie z rybami, pieczeniami z mięsa, ale surówki robi za ostre.

103

Mój syn zawsze garnął się do kuchni ale odkąd ma dziewczynę przechodzi sam siebie big_smile . Wczoraj zaprosił dziewczynę do wspólnego gotowania smile Przygotowali bardzo smaczne spagetti i upiekli pyszną babkę czekoladową. Dodatkowo syn sam pozmywał i posprzątał po gotowaniu big_smile .

104

Faceci podobno mają więcej kubków smakowych, wiec nie ma co się dziwić że lepiej im wychodzi smile

105

Mężczyźni są lepszymi kucharzami od kobiet smile

106

facet lubiacy gotować w kuchni to skarb.... moj niestety ma dwie lewe rece do garów sad

107

Mój mi dziś obiad zrobił i to pyszny <3

108

Jak tylko wyobrażę sobie mężczyznę w kuchni to mam obraz,m gdzie mój mężczyzna zamawia jedzenie, bo też tak robi najczęściej. Niestety nie potrafi sam nic gotowac, ale jeśli zamówi to same dobre rzeczy np.  krewetki , pyszne są no i zdrowe!

109

Mój facet naprawdę sobie dobrze radzi w kuchni, co prawda ciast nie piecze, ale obiad czy kolację umie przygotować naprawdę dobrze:)