1

Temat: Jesień a moda?

Chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów mamy propozycje KOLOROWYCH stylizacji na jesień a nie szarych i czarnych! Co o nich sądzicie? Baaaaaaaardzo się cieszę z tego powodu! Może nareszcie zginie dziwne przyzwyczajenie polek szarości i nie wyróżniania się...

2

Odp: Jesień a moda?

Szarości też mogą się wyróżniać smile Lubię grafit, gołębi , popiel .

3

Odp: Jesień a moda?

Ale kolor na jesień jest idealny;) po pierwsze gdy jest jeszcze złota i pełna słońca, to kolorowe ciuchy, głównie czerwień, żółć, brąz - idealnie pasują do otoczenia, a gdy robi się szara i deszczowa - potrzeba chociaż trochę słoneczka i pozytywnego otoczenia wink

4

Odp: Jesień a moda?

Pierwszy raz? Ja pamiętam różne kolorowe, fajne rzeczy z poprzednich sezonów smile

5

Odp: Jesień a moda?

A ja lubię ubrać się w brązy i beże jesienią, to taki nostalgiczny czas dla mnie...

6

Odp: Jesień a moda?

Ja mam swój ulubiony sklep z ubraniami i bielizną dla kobiet, wybór bardzo spory, ciekawe wzory, ładnie skrojone ciuchy a i ceny całkiem przystępne.

7

Odp: Jesień a moda?

ja właśnie kupiłam sobie taki letnio-jesienny zestaw:. Niestety nie udało mi się upolować okazji, aczkolwiek w tym sklepie trwają letnie wyprzedaże. Bardzo mi się podoba ten zestaw, uwielbiam takie kolory smile Uważam, że w kolorowe ciuchy można się ubierać cały rok.

8

Odp: Jesień a moda?

ja własciwie cały rok ubieram stonowaną paletę (czerń, biel, brązy, szarości, błekity, beże) to taka moja baza, z kolorami nie lubię szaleć bo nie lubię rzeczy tylko na jeden sezon a wole ponadczasowe

9

Odp: Jesień a moda?

Cieszę się, że są osoby, które urozmaicają jesienny pejzaż kolorowymi stylizacjami. Sama do najukochańszych kolorów zaliczam czerń i olive, lubię bordowy, khaki i rudy, więc takie bardziej jesienne odcienie, ale lubię od jakiegoś czasu odważyć się na mocne kolory wszelkiej maści big_smile Zaczęło się od sportowej odzieży. To dzięki niej nauczyłam się, że kolor nie gryzie big_smile

10

Odp: Jesień a moda?

kiedyś w moich stylizacjach dominowała czerń i biel, ale od jakiegoś czasu kupuje co az więcej rzeczy w kolorze. na jesień właśnie sprawiłam sobie taki sweter i jestem bardzo zadowolona, bo nie dość, że mi się podoba to go jeszcze przecenili!

Ostatnio edytowany przez kalafionia (2020-09-25 14:05:00)

11

Odp: Jesień a moda?

Przepiękny! W takim wesołym kolorze smile Kalafionia, udany zakup big_smile
Może i ja powinnam ożywić sobie garderobę na jesień jakimś jasnym sweterkiem. Mam bordowy, ciemnooliwkowy, rudy, mleczno-brązowy, dwa ciemne kardigany, więc trochę powinnam rozświetlić mroki swojej szafy wink

12

Odp: Jesień a moda?

A ja zawsze lubiłam się wyróżniać i stawiałam na kolorowe ubrania smile Zawsze uda mi się znaleźć tu https://pastelowybutik.pl/product-category/akcesoria-dodatki/ fajne ubrania czy dodatki, są one inne niż w sieciówkach, co bardzo mi się podoba, bo ubraniami chce podkreślić swój styl i wyróżniać się z tłumu.

Ostatnio edytowany przez kiki99 (2020-12-22 22:55:57)

13

Odp: Jesień a moda?

Uwielbiam jesień i bikershoes. Uwielbiam buty za kostki i wyższe smile Można dobrać do nich fajne stylizacjie.

14

Odp: Jesień a moda?

U mnie królują teraz bomberki i ramoneski!

15

Odp: Jesień a moda?

Dla mnie przede wszystkim musi być wygodnie i ciepło. Moda schodzi na trzeci plan. Niemniej jednak mam dwie pary dresów , które właśnie są wygodne, ciepłe i wyglądają modnie smile