1

Temat: Płaszcze czy kurtki?

Co nosicie? Ja mam płaszcz i kurtkę. Jakie płaszcze teraz sie nosi? Długie,krótkie,ze stójką? a kurtki jakie Puchowe? Zastanawiam się bo chciałabym kupić sobie kurtkę ale nie mam pojęcia jaką....

2

Odp: Płaszcze czy kurtki?

[quote=emilia_s292]Co nosicie?  Zastanawiam się bo chciałabym kupić sobie kurtkę ale nie mam pojęcia jaką....[/quote]
kup sobie taką, która Ci się podoba smile

ja mam i płaszcz i kurtkę smile

3

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja mam co roku inaczej. Rok temu to tylko kurtki. a teraz sobie na póxną jesień kupiłam płaszcz a na zimę mam dluższą kurteczke smile

4

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja mam długą kurtkę na zimę, a krótki płaszcz na jesień:)

5

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Mam i płaszcze i kurtki i futerka. Nazbierało się. I w zależnności od potrzeby ubieram to co pasuje.

6

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja lubię to co nieekologiczne... skórzane płaszcze i kurtki oraz futra.. wink

7

Odp: Płaszcze czy kurtki?

A ja jakoś od lat tylko płaszczyki - takie do kolan, czasem za. Kurtek jakoś nie mam, nie wiem, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zimą czy jesienią kurteczki do pasa... jakoś zimno by mi było. A jak mam pod dłuższy sweter to jak to będzie wyglądać?

8

Odp: Płaszcze czy kurtki?

a ja mam kurtkę przed kolana smile
dziś była premiera... cieplutka...

do pasa kurteczek też nie noszę brrrr

9

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja mam jedną, ale pierzastą i ciepła jest. Tylko pupsko mi marznie niemiłosiernie.

10

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja mam płaszczyk ... ale kurtka też by mi się przydała

11

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja mam i płaszczyk i kurtkę, ale częściej chodzę w kurtce smile

12

Odp: Płaszcze czy kurtki?

a ja zaczynam chodzić w płaszczyku wink

13

Odp: Płaszcze czy kurtki?

A jaki masz płaszczyk?

14

Odp: Płaszcze czy kurtki?

bardzo podobny do tego tylko guziki mam czerwone smile

15

Odp: Płaszcze czy kurtki?

fajowy
płaszczyki są bardzo dziewczęce, mam coś takiego z kapturem i ocieplany (choć i tak marznę...)
a na jesień mam prochowiec z zeszłego roku big_smile

16

Odp: Płaszcze czy kurtki?

czerwony jest bardzo wdzięczny, dla mnie piękny smile

17

Odp: Płaszcze czy kurtki?

czerwień jest piękna!

18

Odp: Płaszcze czy kurtki?

to mój ulubiony kolor smile płaszczyk też mam czerwony, ale długi do ziemi i z kapturkiem smile

19

Odp: Płaszcze czy kurtki?

fajnie! ja natomiast na co dzień raczej preferuje styl sportowy i wygodny

20

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Świetny....też miałam kiedyś czerwony ale wtedy to był obciach w nim chodzić po po kilku latach leżenia w szafie wyrzuciłam...

21

Odp: Płaszcze czy kurtki?

u mnie czerwień jest wszędzie, to mój kolor od zawsze smile i łamiąc wszelkie reguły zawsze w nim paradowałam

22

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja w tym roku mam piękny płaszczyk w krate i z pieknym ogromnym kapturem big_smile dla którego tenpłaszcz kupilam big_smile

23

Odp: Płaszcze czy kurtki?

kratka też jest teraz wszedzie bo kiedyś też była modna jak ktoś ma stare ciuchy to warto wyciągnąć

24

Odp: Płaszcze czy kurtki?

czerwony mam jeden płaszczyk, ale taki troszkę puchowy, bardziej sportowy - na wyjścia do sklepu, na weekendy, na wyjazdy

25

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja to czerwony nie bardzo, jakoś źle się w nim czuję