1

Temat: Jeździcie autostopem?

Dla mnie to jedno z najwspanialszych wspomnień młodości. Choć nie ukrywam, że teraz pewnie trochę bym się bała.

2

Odp: Jeździcie autostopem?

Ja jestem za strachliwa na takie ryzyko...

3

Odp: Jeździcie autostopem?

Ja bym się bała tak jechać.

4

Odp: Jeździcie autostopem?

Zdecydowanie to również nie dla mnie. Nawet jadąc od rodziców wybieram mimo, że kilka razy o autostopie myślałam.

5

Odp: Jeździcie autostopem?

Myślę, że ten, który zabiera obcych do auta też ryzykuje, bo nie wiadomo, co im chodzi po głowie...

6

Odp: Jeździcie autostopem?

Ja jechałam stopem tylko parę razy w życiu i to w Polsce. Za to słyszałam o ludziach, którzy tak podróżują po różnych krajach i świetnie sobie radzą. Trzeba umieć zaryzykować.

7

Odp: Jeździcie autostopem?

A ja nigdy nie jeździłam autostopem bo... wstydziłabym się zatrzymywać samochody wink

8

Odp: Jeździcie autostopem?

No i trochę strach na kogo się trafi...

9

Odp: Jeździcie autostopem?

Nie, nigdy nie jechałam z kimś zupełnie obcym (pomijając autobusy czy pociągi oczywiście:)

10

Odp: Jeździcie autostopem?

[quote=alina]Ja jechałam stopem tylko parę razy w życiu i to w Polsce. Za to słyszałam o ludziach, którzy tak podróżują po różnych krajach i świetnie sobie radzą. Trzeba umieć zaryzykować.[/quote]
No właśnie to kwestia tego ryzyka. Ja bym nie potrafiła, zresztą ciągle się słyszy o jakichś morderstwach czy gwałtach... wolę pociąg.

11

Odp: Jeździcie autostopem?

nigdy nie jechałam autostopem i raczej bym się na coś takiego nie zdecydowała.

12

Odp: Jeździcie autostopem?

Dawno temu tak, ale teraz za dużo jest świrów... Bałabym się, nawet gdybym była z koleżanką...

13

Odp: Jeździcie autostopem?

Jak miałam 16-19 lat to jeździłam bardzo chętnie smile Poznałam w ten sposób trochę fajnych ludzi. Nie było pieniędzy na bilety autobusowe, więc jak chciałyśmy gdzieś jechać z koleżanką, to nie było też innego wyjścia. Nie widuję teraz autostopowiczów. Inne czasy.

14

Odp: Jeździcie autostopem?

Nie czułabym się bezpiecznie w jednym aucie z kimś zupełnie obcym...

15

Odp: Jeździcie autostopem?

Jednak to trochę strach, na kogo się trafi...