1

Temat: Soczewki kontaktowe.

Dziewczyny - używacie soczewek kontaktowych? Zastanawiam się nad przestawieniem z okularów na soczewki  , ale waham się czy to dobre rozwiązanie, bo nigdy ich nie nosiłam. Mogłybyście coś doradzić?

2

Odp: Soczewki kontaktowe.

Nie znam się na tym, ale ku przestrodze chciałabym podzielić się czymś, co powiedziała mi koleżanka. Od lat stosuje soczewki ona i jej dzieci. Używają jakichś takich, które się wymienia raz w miesiącu. Raz nosiła je za długo, nie pamiętam już ile, czy to był tydzień, dwa, trzy, ale przekroczyła termin i podobno popsuła sobie przez to wzrok bardziej. Tak więc, lepiej tego pilnować.

3

Odp: Soczewki kontaktowe.

Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe to najlepiej dobierać je u dobrego specjalisty. Lekarz doradzi i poinformuje jak postępować w przypadku noszenia soczewek kontaktowych.

4

Odp: Soczewki kontaktowe.

najlepsze są podobno soczewki toryczne. Mój znajomy ich używa i jest zadowolony. Wy też ich używacie?

5

Odp: Soczewki kontaktowe.

Znajdziecie duży wybór tanich soczewek. Wśród nich są także toryczne. Wcześniej kupowałam u optyka, ale sporo w ten sposób traciłam. Tak zyskuję pieniądze i czas, bo zamawiam je przez internet.

6

Odp: Soczewki kontaktowe.

Spory wybór soczewek torycznych jest też na platformach sprzedażowych.

7

Odp: Soczewki kontaktowe.

Soczewki się u mnie nie sprawdziły, lepsze są okulary.

8

Odp: Soczewki kontaktowe.

Z dobrych płynów do soczewek to ogólnie odradzam całkowicie oszczędzanie na tym temacie, bo są to oszczędności po prostu głupie.
Porządny płyn do soczewek musi robić różnicę, zauważycie to zresztą to po kilku dniach korzystania.

9

Odp: Soczewki kontaktowe.

Jakby nie patrzeć, soczewki są dużo lepszym rozwiązaniem niż okulary.Okulary nie każdemu pasują, a soczewek zwyczajnie nie widać. Soczewki można właściwie dopasować do każdej wady.

10

Odp: Soczewki kontaktowe.

Soczewki super sprawa ale koniecznie niech je dobierze lekarz okulista. To nie żarty, soczewki kupować u okulisty , iptyka- Internet uwaga na te o dziwnym pochodzeniu. Od przedłużonego noszenia można nabawić się grzybicy lub bakterii. Bardzo wazna jest właściwa pielęgnacja. Można wybrać jednodniowe- lepsze ze względów higienicznych.
Soczewki to wygoda, szczególnie czuje sie to na basenie, podczas uprawiania sportu, czy zimą wchodząc do ciepłego pomieszczenia smile.

11

Odp: Soczewki kontaktowe.

Na początku nie miałam wprawy w zakładaniu ich, ale teraz to już automatycznie robię. Super jest wreszcie chodzić bez okularów:)

12

Odp: Soczewki kontaktowe.

Ja noszę od niedawna - na zmianę z okularami - jestem mega zadowolona. Jezioro, basen zer problemów z niedowidzeniem

13

Odp: Soczewki kontaktowe.

A to w soczewkach można pływać i nie ma problemu jak się dostanie woda do oczu?

14

Odp: Soczewki kontaktowe.

Pewnie już są takie, w których można pływać:)