1

Temat: Soczewki kontaktowe.

Dziewczyny - używacie soczewek kontaktowych? Zastanawiam się nad przestawieniem z okularów na soczewki [url]http://www.kontaktowe.pl/index.php?products=product&prod_id=3[/url] , ale waham się czy to dobre rozwiązanie, bo nigdy ich nie nosiłam. Mogłybyście coś doradzić?

2

Odp: Soczewki kontaktowe.

Nie znam się na tym, ale ku przestrodze chciałabym podzielić się czymś, co powiedziała mi koleżanka. Od lat stosuje soczewki ona i jej dzieci. Używają jakichś takich, które się wymienia raz w miesiącu. Raz nosiła je za długo, nie pamiętam już ile, czy to był tydzień, dwa, trzy, ale przekroczyła termin i podobno popsuła sobie przez to wzrok bardziej. Tak więc, lepiej tego pilnować.

3

Odp: Soczewki kontaktowe.

Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe to najlepiej dobierać je u dobrego specjalisty na przykład [url]http://galeriawidzenia.com/[/url] Galeria Widzenia w Warszawie. Lekarz doradzi i poinformuje jak postępować w przypadku noszenia soczewek kontaktowych.

4

Odp: Soczewki kontaktowe.

najlepsze są podobno [url=http://www.soczewki.net.pl/soczewki-toryczne.html]soczewki toryczne[/url]. Mój znajomy ich używa i jest zadowolony. Wy też ich używacie?

5

Odp: Soczewki kontaktowe.

Znajdziecie duży wybór [url=https://zdrowesoczewki.pl]tanich soczewek na Zdrowe Soczewki[/url]. Wśród nich są także toryczne. Wcześniej kupowałam u optyka, ale sporo w ten sposób traciłam. Tak zyskuję pieniądze i czas, bo zamawiam je przez internet.

6

Odp: Soczewki kontaktowe.

Spory wybór soczewek torycznych jest też w [url]www.consultronix.pl[/url]

7

Odp: Soczewki kontaktowe.

Soczewki się u mnie nie sprawdziły, lepsze są okulary.

8

Odp: Soczewki kontaktowe.

Z dobrych płynów do soczewek to również te - [url]https://soczewki4you.com/pl/c/AOSept/109[/url]
I ogólnie odradzam całkowicie oszczędzanie na tym temacie, bo są to oszczędności po prostu głupie.
Porządny płyn do soczewek musi robić różnicę, zauważycie to zresztą to po kilku dniach korzystania.

9

Odp: Soczewki kontaktowe.

Jakby nie patrzeć, soczewki są dużo lepszym rozwiązaniem niż okulary. Zobaczcie: [url]https://soczewki4you.com/renu-bauch-and-lomb[/url] Okulary nie każdemu pasują, a soczewek zwyczajnie nie widać. Soczewki można właściwie dopasować do każdej wady.

10

Odp: Soczewki kontaktowe.

Soczewki super sprawa ale koniecznie niech je dobierze lekarz okulista. To nie żarty, soczewki kupować u okulisty , iptyka- Internet uwaga na te o dziwnym pochodzeniu. Od przedłużonego noszenia można nabawić się grzybicy lub bakterii. Bardzo wazna jest właściwa pielęgnacja. Można wybrać jednodniowe- lepsze ze względów higienicznych.
Soczewki to wygoda, szczególnie czuje sie to na basenie, podczas uprawiania sportu, czy zimą wchodząc do ciepłego pomieszczenia smile.

11

Odp: Soczewki kontaktowe.

Na początku nie miałam wprawy w zakładaniu ich, ale teraz to już automatycznie robię. Super jest wreszcie chodzić bez okularów:)

12

Odp: Soczewki kontaktowe.

Ja noszę od niedawna - na zmianę z okularami - jestem mega zadowolona. Jezioro, basen zer problemów z niedowidzeniem