126

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

dla mnie odkrycie, jak juz gdzies pisalam są kosmetyki  siarkowe  , kupuje je w sklepie wysylkowym producenta

127

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Uwielbiam krem Eveline Collagen Booster, pozbyłam się dzięki niemu pierwszych zmarszczek:)

128

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Zdecydowanie emulsja do mycia twarzy Vianek, krem Bioderma Matricium/

129

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Moje tegoroczne odkrycie kosmetyczne- zdecydowanie olejek arganowy Inoar. Nic tak dobrze nie nawilża moich włosów wink Do tego regularne stosowanie poprawiło ich kondycję i dodało blasku. Nie sądziłam, że zwykły olejek może tak wiele zdziałać dla moich włosów smile A Wy macie swoje ulubione olejki?

Ostatnio edytowany przez malinamalwa (2016-12-04 21:26:24)

130

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Z kolei, moim tegorocznym odkryciem są hipoalergiczne kosmetyki LV. W szczególności, nawilżający krem do twarzy 24H oraz bezzapachowy lakier do włosów LV! smile

131

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Nie słyszałam o tych kosmetykach, ale jestem alergiczka, więc zainteresuję się.

132

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Zdecydowanie marka ESTEL, ich szampony i odżywki są super!

133

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Lakier do włosów Hot shot Artego. Ogromy, profesjonalny i świetnie utrwala włosy.
Antyperspirant Nivea.

134

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

[quote=Madzia1998]Zdecydowanie marka ESTEL, ich szampony i odżywki są super![/quote]

Próbowałam - fajne ale aż na taka cenę spodziewałam się większego woow. Miałam serie do włosów farbowanych.

135

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

ja w tym roku odkryłam markę inoar za sprawą mojej fryzjerki która prostowała mi włosy ich keratyna. Z tego wszystkiego aż zamówiłam sobie ich produkty do domu smile super pielęgnują włosy

136

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

płyny do płukania ust z Ziaji i ich linia kosmetyków z jagodami goji.

Ostatnio edytowany przez JustynaGrodzka (2016-12-30 13:49:53)

137

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Moim numerem jeden jest maska do włosów firmy kallos (latte). Kupiłam ją dopiero niedawno bo właściwie pod koniec roku. Jestem nią zachwycona. Nie dość, że pachnie obłędnie to włosy świetnie się po niej rozczesują i są dużo bardziej podatne na wszelkiego rodzaju zabiegi.

138

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Moje zeszłoroczne odkrycie to szampon przeciw wypadaniu włosów Vichy. próbowałam naprawdę wielu, ale dopiero ten mi pomógł. teraz wszystkim koleżankom go polecam smile

139

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Mgiełka samoopalająca:) Fajna opcja jak nie mamy czasu na opalanie.

140

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

koleżanka mi poleciła fajną pomadkę ochronną do ust oeparol, spodobała mi się ta pomadka, ładne nawilżenie daje, wygładza usta, plus ode mnie leci za filtr przeciwsłoneczny, super sprawa w lecie jak się dużo wiecej czasu spędza na świeżym powietrzu

141

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Olejek makadamia!

142

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

A ja jestem zakochana w naturalnym oleju śliwkowym - dla mojej skóry ideał, pomaga także dbać o tatuaż wink

143

Odp: Moje odkrycie kosmetyczne tego roku

Tatuaż i tak wyblaknie, tylko później....