1

Temat: Kosmetyki z olejem konopnym

Znalazłam kosmetyki, które zawierają olej konopny. Nazywają się India i jest to cała gama kosmetyków (twarz, ciało, włosy). Ten olej posiada silne właściwości przeciwutleniające, kwasy omega, nawilża, łagodzi podrażnienia i co dla mnie osobiście b. ważne - szybko redukuje zmarszczki. Czy któraś z Was używała takiego kosmetyku lub samego oleju? Intryguje mnie zwłaszcza jedna rzecz: jak taki kosmetyk pachnie?

2

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Ja słyszałam o maści na łuszczycę i egzemy z tym olejem więc pewnie te kosmetyki łączą pielęgnację z działaniami zdrowotnymi

3

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Interesujące, ciekawa jestem ich działania.

4

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Ja mam sam olejek wink i go po prostu stosuję

5

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

A czy działa on przeciwzmarszczkowo? Bo chyba sama również wypróbuję smile Wprawdzie już prawie zdecydowałam się na  lifting, ale olejków jeszcze nie stosowałam.

Ostatnio edytowany przez Walerina (2017-05-31 10:02:52)

6

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

olej konopny pięknie nawilżył mi cerę, dokładałam kilka kropel do kremu i smarowałam tym buzię wieczorem. ale po pewnym czasie wydaje mi się, że zaczął mnie odrobinę zapychać. ale jeśli nie masz z tym problemu, bo np. masz cerę raczej suchą niż tłustą, to sprobuj.

7

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Hmm, mój faworyt to kosmetyki z olejem kokosowym smile ostatnio kupiłam szampon i odżywkę Bombar z Inoaru, takie duże litrowe opakowanie. I idealne działa na moje, przesuszone słońcem, włosy smile nie dość, że świetna jakość to i dobra wydajność smile

8

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Używałam olejku konopnego do ciała i nie widzę jakichś spektakularnych efektów.

9

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Jak skóra nie ma problemów to olejek niczego nie poprawia. Ma to sens jak skóra jest wymagająca, zwiotczała, sucha itp. Wtedy widzimy różnicę po paru dniach stosowania.

10

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Miałam serum z olejem konopnym, ale akurat ten specyfik jest za ciężki do mojej twarzy, a kosmetyk szybko zjełczał - takie wrażenie odnoszę jak go wącham. Nada się do skórek paznokci, ale do twarzy nieee...
Być może są inne, lżejsze.

11

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Zjełczały kosmetyk trzeba wyrzucić, a nie stosować do skórek, bo on zawsze jest szkodliwy przy kontakcie ze skórą... Wiem, że szkoda wyrzucić, ale zdrowie jest ważniejsze.

12

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Naprawdę? Oj, to nie uratuję go w żaden sposób w takim razie. Leci w kosz sad

13

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

One mają taki dziwny zapach.. .