1

Temat: Kosmetyki z olejem konopnym

Znalazłam kosmetyki, które zawierają olej konopny. Nazywają się India i jest to cała gama kosmetyków (twarz, ciało, włosy). Ten olej posiada silne właściwości przeciwutleniające, kwasy omega, nawilża, łagodzi podrażnienia i co dla mnie osobiście b. ważne - szybko redukuje zmarszczki. Czy któraś z Was używała takiego kosmetyku lub samego oleju? Intryguje mnie zwłaszcza jedna rzecz: jak taki kosmetyk pachnie?

2

Odp: Kosmetyki z olejem konopnym

Ja słyszałam o maści na łuszczycę i egzemy z tym olejem więc pewnie te kosmetyki łączą pielęgnację z działaniami zdrowotnymi

3

Interesujące, ciekawa jestem ich działania.

4

Ja mam sam olejek wink i go po prostu stosuję

5

A czy działa on przeciwzmarszczkowo? Bo chyba sama również wypróbuję smile Wprawdzie już prawie zdecydowałam się na  lifting, ale olejków jeszcze nie stosowałam.

Ostatnio edytowany przez Walerina (2017-05-31 10:02:52)

6

olej konopny pięknie nawilżył mi cerę, dokładałam kilka kropel do kremu i smarowałam tym buzię wieczorem. ale po pewnym czasie wydaje mi się, że zaczął mnie odrobinę zapychać. ale jeśli nie masz z tym problemu, bo np. masz cerę raczej suchą niż tłustą, to sprobuj.

7

Hmm, mój faworyt to kosmetyki z olejem kokosowym smile ostatnio kupiłam szampon i odżywkę Bombar z Inoaru, takie duże litrowe opakowanie. I idealne działa na moje, przesuszone słońcem, włosy smile nie dość, że świetna jakość to i dobra wydajność smile

8

Używałam olejku konopnego do ciała i nie widzę jakichś spektakularnych efektów.