1

Temat: Łamliwe

Czemu tak rzadko widuję kosmetyki do łamliwych włosów? Wszędzie tylko suche, a łamliwe mało kiedy. To dlatego, że jest niewiele kobiet, którym łamią się włosy?

2

Odp: Łamliwe

Bo jak produkty pomogą na suche włosy, to przestają one być suche i dzięki temu się nie łamią:)

3

Odp: Łamliwe

Wiesz co, nie wiem czy widziałaś ten specyfik  -  kerastase cement ampułka  -  do ratowania łamliwych włosów wink

4

Odp: Łamliwe

Ostatnio na rynku pojawił się nowy preparat Dr Hair. Jest to innowacyjny środek zawierający mikrowłókna, który niemal natychmiastowo po nałożeniu powoduje zagęszczenie włosów. Jest to prosta w użyciu zasypka, można ją łatwo schować w torebce. Jedna tuba wystarcza na ok. 40 dni regularnego stosowania.

5

Odp: Łamliwe

Łamliwość włosów to często kwestia mechanicznych uszkodzeń. Mogą być związane np. ze spaniem z mokrymi włosami, z pocieraniem ich ręcznikiem. Od siebie mogę polecić tangleangel . To jest szczotka, która naprawdę świetnie rozczesuje, do tego przede wszystkim delikatnie. Ma też powłokę antybakteryjną i antystatyczną.

6

Odp: Łamliwe

dla łamliwych najlepsze są naturalne sposoby takie jak mieszanka z żółtka jajka razem z olejem ryzynowym (z apteki), można dodać jeszcze oliwę z oliwek, nałożyć na włosy od skóry głowy, ppo 30 min spłukać bardzo dokładnie i umyć szamponem . najstarsze metody a działają

7

Odp: Łamliwe

Na takie włosy, to  trzeba szczególnej pielęgnacji

8

Odp: Łamliwe

Nawilżanie i natłuszczanie to podstawa, zabiegi z olejkami polecam.