1

Temat: Mezoterapia bezigłowa

Gdzie wykonać mezoterapie bezigłową ? Wie ktoś słyszał gdzie to można zrobić?

2

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Z tego co wiem to w tym [url]http://dermatologkielce.com.pl/mezoterapia-beziglowa/[/url] gabinecie wykonasz taki zabieg.
Ja osobiście nie wykonywałam takiego zabiegu, ale z tego co czytałam na forach sporo osób jest zadowolonych i z zabiegu w tym gabinecie

3

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Świetna sprawa,to zakup Dermaroller i sammeu w domku robić!

4

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Mnie byłoby trudno się zmobilizować, znaleźć chwilę czasu.. Jednak idąc do gabinetu mamy zabieg wykonany profesjonalnie i nie musimy już o nic się martwić.

5

Odp: Mezoterapia bezigłowa

A u mnie właśnie odwrotnie, ja chwilę czasu bym miała, ale późnym wieczorem, gdy już kosmetyczki nie przyjmują... sad
Słyszałam, że ta mezoterapia jest pomocna przy zmniejszaniu widoczności rozstępów, które są moją zmorą. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że one do zera ich nie niwelują, ale chociaż troszkę, to już dla mnie dużo.
Na  znalazłam taki mini kombajn, którym można właśnie mezoterapię wykonywać. Wygląda fajnie, jest nie dużo, cena kusi, no i mogłabym regularnie go wykonywać... Co o tym myślicie? Czy takie coś sprawdzi się, czy efekty będą takie gdybym robiła u kosmetyczki?

6

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapię mikroigłową można zrobić w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie na Racławickiej, zachęcam do zapoznania się z ich ofertą no i osobiście polecam smile

7

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Można kupic sobie Dermaroller i samemu robic w domku!Do domku najlepiej zamówic te z najmniejszymi igiełkami

8

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Ja się zastanawiam nad mezoterapią igłową, ze względu na wypadające włosy. Ktoś coś kiedyś ?

9

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Ooo, podbijam pytanie. Mi włosy posypały się garściami, przez źle pracującą tarczycę sad Obecnie stosuję kurację hormonalną, żeby ustabilizować wszystko. Włosy już tak nie wypadają, ale zostały spore przerzedzenia na głowie...
WiolkaKlaman, a Ty wiesz dlaczego wypadają Ci włosy? Czytałam na, że jak tracisz ich za dużo to może być to oznaką jakiejś dolegliwości i choroby... Do mezoterapii właśnie się umówiłam, ale wiem, ze dobrze najpierw ustalić przyczynę, zaburzenia, bo tak, to będzie walka z wiatrakami...

10

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Samemu w domu? Ile z Was to robiło? Przynosi efekty?

11

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Sama w domu to bym się chyba bała, chociaż to bez igłowa więc nie takie znowu trudne do zrobienia. Podobno fajne efekty daje też mikrodermabrazja, poczytajcie sobie na  może was to zainteresuje smile

12

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Zależy skąd jesteś, ale ja polecam  Tutaj masz więcej na temat zabiegu.

13

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Taki zabieg na pewno wzmocni włosy - warto spróbować, jeśli kosmetyki czy suplementy nie działają.

14

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Poszłabym na taki zabieg, bo pewne niedoskonałości już dają o sobie znać w moim wieku...

15

Odp: Mezoterapia bezigłowa

Zawsze lepiej się odmlodzic niż nakładać tony tapety na twarz...