1

Temat: Łódź

Cześć, tu Renata, mieszkam na Teofilowie i chętnie poznam dziewczyny z naszego miasta, w wieku ok. 30-35 lat,  do wspólnych wypadów do galerii czy na spacer. Nie chcę siedzieć i nudzić w domu, bo niedługo wiosna i miło by było mieć fajne towarzystwo żeby ciekawie spędzać czas.

2

Odp: Łódź

Hej, mieszkam blisko Manufaktury i też szukam nowych znajomości, bo stare się wykruszyły, mam 31 lat
Anka

3

Odp: Łódź

Jestem introwertyczką, mieszkam blisko lasu Łagiewnickiego. Nie lubię hucznych imprez zakrapianych alkoholem, wulgarnych dowcipów i płytkich relacji. Uwielbiam za to kontakt z przyrodą, spokojną muzykę, książki (szczególnie fantasy), kontakt z własnymi myślami, medytację.... Rozumiejący odezwijcie się smile

4

Odp: Łódź

Cześć ,wam mam na imię Dagmara mieszkam w Śródmieściu mam 25 lat lubię chodzić do parku 3 Maja  na Nording walking szukam chętnych na piesze wycieczki .

5

Odp: Łódź

Hej, szukam kogoś na ściankę, poziom null. Chcę zacząć od kursu podstaw wspinaczki, a później chodzić w miarę regularnie na ścianki. Ktoś chętny?

6

Odp: Łódź

Jestem już po 30tce, a jednak wciąż mam niedosyt pewnych 'harcerskich' przeżyć. Może jest tu ktoś, kto lubi długo wędrować, w razie potrzeby rozbić namiot, lub rozpalić ognisko. Kocham góry, ale bardzo wolno je przemierzam podziwiając widoki. Za to zawsze dochodzę do celu. Lubię też wyjazdy, city-breaki, zwiedzanie smile Mam nadzieję, że jakoś zachęca ten krótki opis. Płeć nie gra roli. Napisz, jeśli chociaż jedna z tych rzeczy Cię zachęciła i chcesz spróbować smile Czekam na odzew:)

7

Odp: Łódź

Szukam kogoś chętnego na najbliższe koncerty w Wytwórni