3,151

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jeśli macie zły humor, zajrzyjcie sobie na zdjęcia złudzeń optycznych na pewno poprawią Wam humor.

3,152

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Fatalny, zaczyna mnie ząb boleć, no i poniedziałek, znowu trzeba iść do pracy..

3,153

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Kiedy nastrój siada, pomyśl o tym, co najbardziej cenisz w życiu i w innych ludziach. Czego brakuje w Twoim "tu i teraz", że czujesz się źle...?

3,154

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Bardzo filozoficznie. U mnie na nastrój ma wpływ... pogoda. Dzisiaj, kiedy tak leje to jest bardzo podły.

3,155

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja dopiero wstałam i jeszcze nie wiem, jaki mam nastrój. Muszę się nad tym zastanowić i dopić kawę big_smile

Zafira, co z Twoim ząbkiem? Polecam tabletki Antidol bez recepty. Jeśli chodzi o cenę, to dałam 15 zł w Dr.Max. Podobno nie na każdego działają, ale polecił mi je ktoś, komu pomogły i w moim przypadku też sprawdziły się doskonale.
[url]https://www.doz.pl/apteka/p8739-Antidol_15_tabletki_10_szt.[/url]

Noir-desire, kiedy nastrój mi siada, to zazwyczaj dlatego, że to, co najbardziej cenię w życiu i w innych, po raz kolejny zawiodło. Za to druga część Twojej wypowiedzi to coś, co nieraz mi pomogło. Po każdej sesji psycholog zadawał mi to pytanie, dzięki czemu odkryłam, że czasami wystarczy bardzo niewiele, żeby było lepiej.

3,156

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mnie dziś naszły życiowe przemyślenia... Że z  ludźmi należy dzielić się tym co w nas najlepsze – życiem, radością, pozytywną energią… zgadzacie się? Daleka jestem od poszukiwania ofiar, które mogłabym dopaść i zalać moimi żalami. Jak najbardziej w relacjach z ludźmi staram się eksponować  pozytywy – w praktyce jest to humor sytuacyjny, słowny, dostrzeganie drobnostek... Bo to poprawia nastrój;)

3,157

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś mam wrażenie, że mój nastrój został w domu. Nawet przerwa na kawę między zakupami nie pomaga... Jakiś senny ten dzień, a do wieczora jeszcze tyle godzin. Najchętniej wróciłabym do domu, ale mam jeszcze kilka ważnych spraw do załatwienia

3,158

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja na tę senność piję kawę od  rana, ale nie pomaga, najchętniej bym poszła spać.

3,159

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=katasia]Mnie dziś naszły życiowe przemyślenia... Że z  ludźmi należy dzielić się tym co w nas najlepsze – życiem, radością, pozytywną energią… zgadzacie się? Daleka jestem od poszukiwania ofiar, które mogłabym dopaść i zalać moimi żalami. Jak najbardziej w relacjach z ludźmi staram się eksponować  pozytywy – w praktyce jest to humor sytuacyjny, słowny, dostrzeganie drobnostek... Bo to poprawia nastrój;)[/quote]
Coś w tym jest. Ja od jakiegoś czasu dzielę się chyba tylko smutami i przez to, co napisałaś, czuję się taka... upomniana, bo rzeczywiście dobrze jest podzielić się kłopotami, ale tylko po to, żeby otrzymać poradę czy wsparcie, ale czasami człowiek się zapomina i zaczyna za dużo narzekać. Co do pozytywów, to nawet ostatnio miałam taką myśl, kiedy z koleżanką poruszałyśmy jakiś przykry temat, że chciałabym, aby ludzie czuli się przy mnie dobrze, a można to osiągnąć właśnie poprzez to, co piszesz - dzielenie się tym, co dobre :)

3,160

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mam zamiar też szukać pozytywów w życiu, zamiast narzekać, bo za dużo ludzi wokół mnie już to robi...

3,161

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wspaniały, byłam cały dzień na działce w lesie i jestem jak nowo narodzona!

3,162

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Optymistyczny, bo jeszcze jeden dzień wolnego:)

3,163

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Już myślę o tym, że jutro znów praca, więc nie najlepszy, szczerze mówiąc...

3,164

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Finao, taka z Ciebie miłośniczka lasów? smile Sama wędrujesz, masz gdzieś tam blisko lasy?


Ja dziś spędziłam 4 godziny w kolejkach w placówkach służby zdrowia... kolejka do laboratorium analitycznego, potem rejestracja na rezonans magnetyczny, kolejka do lekarki rodzinnej, kolejka w szpitalu do ortopedy... widziałam morze sfrustrowanych ludzi stękających na tych, którzy ośmielili się podjeść do okienka, by zapytać, czy mają czekać w tej kolejce czy w innej kolejce albo którzy zapomnieli kiedy ich lekarz wraca z urlopu, ludzi, którzy ignorowali plączące się wokół dzieci i nie odpowiadali na ich pytania, a jedynie warczeli "Nie chodź tam, nie dotykaj tego, nie rób tak, zostaw to, chodź tutaj, stój grzecznie, nie ruszaj". Wszyscy z takim wzrokiem, jakby reszta osób z kolejki była winna ich choroby. I stęknięcia, westchnienia, krytyka, przewracanie oczami.

Ale wiecie co... przychodzę o tych kulach do jednej z przychodni i od razu porywa się z krzesła STARSZA KOBIETA, żeby ustąpić mi miejsce siedzące. Zaskoczyło mnie i wzruszyło to, co zrobiła. Podziękowałam jej, nie przyjęłam propozycji, bo to byłoby wręcz nie na miejscu, zwłaszcza, że tam czekało trochę młodych ludzi. Jakaś inna pani mi ustąpiła, niewiele starsza ode mnie, więc tym razem chętnie usiadłam.

3,165

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam dziś świetny nastrój, bo wszystko idzie po mojej myśli:)

3,166

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jak to zrobiłaś? smile tongue

3,167

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ma się tę siłę przekonywania big_smile

3,168

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Hahahah big_smile A potrafisz go utrzymać?

3,169

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dziś tak sobie, bo okazało się, że muszę jechać osobiście prawie 100 km załatwiać sprawę, którą teoretycznie dało by się załatwić zdalnie... Ale zabrakło  czyjejś dobrej woli,  po prostu.

3,170

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jestem przygnębiona całą tą sytuacją, niepewnością jutra, ograniczeniami... Trudno się cieszyć z wiosny..

3,171

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja już o tym nie myślę. Głowa do góry Katasia, podniesiemy się z tego. Nie od razu, ale będzie dobrze.

3,172

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oby:) I mam nadzieję, że w lipcu już nie będziemy myśleć o wirusach, tylko zajmiemy się zasłużonym urlopowaniem:)

3,173

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie wiem, czy do lipca na pewno zdążymy, ale bardzo bym chciała, zwłaszcza, że mam bilet na festiwal, który został przełożony na wrzesień, a urlop zaplanowany na przełom lipca i sierpnia. Trzymajmy kciuki smile

3,174

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja dziś mam pozytywny nastrój, epidemia jest na krzywej malejącej, słońce świeci więc nie ma co popadać w deprechę:)

3,175

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś sennie, postanowiłam przeczekać pochmurne dni i wyglądam już wiosny;)