3,126

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jest niedziela, więc dobry smile Dziś pełen relaaaaaaks smile Tutaj sobie czatuję [url]http://snapczat.pl/[/url] , śpię, oglądam filmy, jest cudnie!

3,127

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ostatnio odkrywam ludzi, których już znam... odkrywam bliżej, bardziej osobiście. Lubię, kiedy relacje się wzmacniają, kiedy można powiedzieć więcej, kiedy rodzi się zażyłość. To bardzo dobre uczucie.

3,128

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co prawda jestem jeszcze trochę chora, ale cieszę się, ponieważ mogę w końcu wyjść z domu. Chyba nie ma nic piękniejszego wink.

3,129

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nerrrrwy... Fejsbuk mi się zepsuł sad Nie widzę wiadomości od znajomych, dopóki nie odświeżę strony. Tak się i da rozmawiać. Tak się nie da żyć.
Z Messengera wczoraj zrezygnowałam. Po ostatnich aktualizacjach zaczął sprawiać duże problemy. Zastąpiłam go aplikacją Disa. Kilka dni temu fanpage bloga prowadzonego przez znajomego nie wyświetlał zawartości osi czasu. Pytałam znajomych i także nic u niego nie widzieli. Fejs się sypie... koniec świata bliski.

3,130

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wyłącz wreszcie  facebooka, idź na spacer zobaczyć żywych ludzi...

Moja refleksja na dziś... Przestaliśmy żyć chwilą. Definiujemy siebie przez przeszłość, w tej definicji czujemy się dobrze bądź źle, a całą naszą teraźniejszość zajmuje to jaki ten nasz obraz będzie w przyszłości i temu podporządkowujemy swój bieżący dzień.
Żyjemy tym co było, dla tego, co będzie potem, kompletnie zapominając o teraz.

3,131

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Taki sobie... Czekam na weekend, ale mówią że pogoda będzie średnia i pewnie nawet nie będzie się chciało wyjść z domu...

3,132

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś mam dobry nastrój. Byłam na fajnych zakupach i zrobiłam pyszny obiad smile Ot pozytywna proza dnia codziennego smile

3,133

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Franczeska... wspaniale  to ujęłaś. Mocne, prawdziwe słowa.
Gabii - ekstra, ze potrafisz dostrzegać w takich prozaicznych sprawach przyjemności. Myslę, ze tylko w taki sposób można być naprawdę szczęśliwym człowiekiem smile

Ja mam pracowity weekend, ale najpierw muszę się troszkę poobijać. Tak dla zasady wink

3,134

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miała aż dwa wolne dni big_smile
To taka moja zasada na dziś!

3,135

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Świetny, bo pogoda piękna i wybieram się za miasto po obiedzie:)

3,136

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=syl.mos]Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miała aż dwa wolne dni big_smile
To taka moja zasada na dziś![/quote]
A potem dwudniowe zaległości tongue

3,137

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nachętniej wróciłabym do łóżka i przespała cały ten pochmurny poniedziałek..

3,138

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Też mam tak przez cały dzień... Już w pracy nie potrafię wysiedzieć i nawet kawa nie pomaga.

3,139

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mam wrażenie że wokół mnie istnieją tylko sami ludzie sukcesu, wszyscy weseli, zadowoleni z życia, spełnieni,  nie mający żadnych problemów... I przede wszystkim nie rozumiejący że życie nie wszystkich osób układa się tak, jak by się tego chciało. Nie rozumiem, dlaczego ludzie krytykują mnie za to, że życie mnie nie cieszy, że skupiam się na problemach, a nie cieszę tym, co pozytywne, ale przecież w życiu problemów i smutnych chwil jest więcej niż tych wesołych momentów...

3,140

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Może jest mi trochę przykro ostatnio, może nawet bardziej niż zazwyczaj, ale nic na to nie poradzę, że jest jak jest. Ale nie chce mi się żyć w wiecznych iluzjach, tak przeżyte życie jest chyba najgorsze. Nie mam chyba szczęścia do ludzi.

3,141

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pozdrawiam wszystkich zdołowanych. Za rok znów będzie wiosna, może jakoś się da przetrwać te smutki....

3,142

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja już myślę o lecie i to mi trochę poprawia humor...:)

3,143

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=pinklogo]Mam wrażenie że wokół mnie istnieją tylko sami ludzie sukcesu, wszyscy weseli, zadowoleni z życia, spełnieni,  nie mający żadnych problemów... I przede wszystkim nie rozumiejący że życie nie wszystkich osób układa się tak, jak by się tego chciało. Nie rozumiem, dlaczego ludzie krytykują mnie za to, że życie mnie nie cieszy, że skupiam się na problemach, a nie cieszę tym, co pozytywne, ale przecież w życiu problemów i smutnych chwil jest więcej niż tych wesołych momentów...[/quote]

Może Twój dołek się przeciąga, a to dla nich również męczące, choć pewnie nie tak bardzo, jak dla Ciebie samej. Skupianie się na problemach nigdy nie będzie postawą, którą inni tolerują. Co najwyżej ignorują.
Wiem coś o tym, bo przez długi czas żyłam problemami i pamiętam reakcje innych ludzi. Też mam tendencję do pocieszania i do zwracania uwagi osobom, które myślą negatywnie i sama postanowiłam skupiać się na tym, co pozytywne. Zamęczałam się sprawami, które nie są tego warte, bo nic dobrego nie przynoszą. Dlaczego jeszcze mam poświęcać im swoje myśli? Wystarczająco mi już zaszkodziły.

A może po prostu masz takie melancholijne usposobienie? Bo jeśli nie, a stan taki spowodowany jest trudnymi do rozwiązania problemami, to musisz wiedzieć jedno - skupiając się na nich ograniczasz swoje pole widzenia.
Przez kilka lat trwałam w przekonaniu, że nie mam możliwości, środków, warunków do tego, aby pewne rzeczy zmienić w swoim życiu. Wreszcie dostrzegłam nowe rozwiązania, które stały się widoczne dopiero wtedy, kiedy przestałam być wpatrzona w problem, stanęłam jakby obok i spojrzałam z dystansu.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-06-06 00:23:58)

3,144

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Optymistyczny:)

3,145

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Całkiem niezły, bo mam jutro wyjazd w fajne miejsce;)

3,146

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ból głowy i cały ranek w łóżku. Nie... nie kac, mimo iż jest sobota big_smile Nie wiem czemu tak się dzieje, ale nie pozwolę z pewnością, żeby zepsuło mi to dzień.

Finao, gdzie się wybierasz?

3,147

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Super, bo piękna pogoda i relaks na słoneczku:)

3,148

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zazdroszczę tego relaksu na powietrzu, bo ja odpracowuję lenistwo w pomieszczeniu z komputerem i boli mnie głowa hmm

3,149

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Czekam właśnie na wizytę do lekarza i spóźnia się od godziny, więc nastrój jest taki sobie...

3,150

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Całkiem niezły, bo nigdzie się nie śpieszę, nic nie muszę;)