26

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

A co jeśli nic nie pomaga? Co zrobić by zrzucić zbędne kilogramy?

27

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Imbir imbir imbir! Działa cuda! Ostatnio piłam go 3 razy dziennie ale powodem było przeziębienie i szybko chciałam się z niego wyleczyć.(zalać wrzątkiem spory kawałek imbiru) Nie dość, ze pomogło to jeszcze dodatkowa zaleta, metabolizm podkręcony na maxa!

28

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Ostatnio koleżanka poczęstowała mnie gotową herbatka Big-Active 4 x Super Slim, taka ziołowo – owocowa o smaku grejpfruta i trawy cytrynowej, powiem że całkiem całkiem a nie przepadam za ziołami.  A przy okazji powiedziała że ona wspiera przemianę materii, redukcję wody z organizmu a przy tym spala tkankę tłuszczową. Chyba zaczne pić. Ciekawe. Czy próbowałyście?

29

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

No właśnie też chciałabym zacząć brać jakieś naturalne suplementy albo może jakieś zioła/konkretne produkty żeby podkręcić metabolizm.  Pije ktoś z Was koktajle z młodego jęczmienia?

30

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Na podkręcenie metabolizmu dobra jest zielona herbata, w ogóle herbaty ziołowe, moim zdaniem warto spróbować.

31

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Hej dziewczyny! A może któras próbowała spiruliny ? [url]http://centrumwitalnosci.pl/spirulina-hawajska-wlasciwosci-i-dzialanie-spiruliny-cena-spiruliny_kofv.a[/url]  ostatnio ogromny bum na nią przyszedł i jest mega popularna. Ja osobiście nie probowałam ale podobno dobrze działa na odchudzanie i oczyszczenie organizmu ?

Ostatnio edytowany przez ElizkaKa (2017-07-06 16:00:30)

32

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Dokładnie. To woda powoduje, że błonnik pęcznieje w naszym wnętrzu. smile

33

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

mnie pomaga błonnik, np: otręby



[url=http://www.cytrusy.com.pl/niesplik-japonski-duze-drzewo-p-143.html]Continue[/url]

34

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Ale wtedy trzeba dużo pić, inaczej będą zaparcia!

35

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Dużo trzeba pić tylko rano na czczo, najlepiej wodę z sokiem cytryny.