76

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Oczy i włosy smile

77

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Błysk w oku i uśmiech smile Lubię uśmiechać się sama do siebie, zwłaszcza, gdy jestem wypoczęta i zrelaksowana, a buzia wygląda wtedy znacznie promienniej niż po całodziennym maratonie.

78

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

O tak, to prawda smile Uśmiech dodaje twarzy więcej urody niż makijaż. Ja w sobie chyba najbardziej lubię to, że śmieję się oczami, nie tylko ustami big_smile

79

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

> niechcemisie napisał/a:

> O tak, to prawda smile Uśmiech dodaje twarzy więcej urody niż makijaż. Ja w sobie chyba najbardziej lubię to, że śmieję się oczami, nie tylko ustami big_smile


Zdecydowanie się z Tobą zgadzam! Widzę to po sobie... A zwłaszcza po dzisiejszym zdjęciu do dowodu osobistego. Trudno było się nie uśmiechać... Uwielbiam ludzi, którzy okazują radość nie tylko szerokim bananem na ustach, ale też blaskiem w oczach.

80

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Moje zdjęcie do dowodu to jak jakiś portret pamięciowy wyszło.. Na pozowanych fotkach nie wychodzę dobrze, ani uśmiechnięta ani poważna.

81

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Sądzę, że oczy smile

82

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja najbardziej usta i policzki. Mam trochę zmarszczek, które będę chciała się jak najszybciej pozbyć. Prawdopodobniej będę miała wampirzy lifting twarzy robiony, ale najpierw lekarz ma mi zrobić komputerową analizę skóry twarzy.

Miał ktoś może analizę cery robioną? - Można poznać obiektywnie wiek twarzy?

83

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

> coolinarna napisał/a:

> Moje zdjęcie do dowodu to jak jakiś portret pamięciowy wyszło.. Na pozowanych fotkach nie wychodzę dobrze, ani uśmiechnięta ani poważna.
------------------------------------------------

Hahaha big_smile Doklej sobie WANTED na dowodzie i niech Cię łapią szeryfy big_smile

Czy robiąc pozowane zdjęcia jesteś skrępowana albo zamyślona? Bo niby to, o czym myślimy podczas robienia zdjęć, wychodzi potem utrwalone w wyrazie twarzy, spojrzeniu.

84

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Palce. Powaznie, to jedyny element co do ktorego nie mam zadnych zastrzezen tongue

85

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Włosy - naturalny jasny blond <3

86

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

u mnie chyba najbardziej podobają się moje oczy, bo są zielone i podobno to dość rzadki kolor. Usta też nie są najgorsze.

87

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

oczy, cere, włosy wink

88

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja u siebie najbardziej lubię oczy, nogi i uśmiech smile

89

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja lubię swój tyłek, mój mąż też

90

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

brwi

91

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

> kalafionia napisał/a:

> brwi
Ja dokładnie tak samo smile i włosy

92

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Włosy i oczy. Podobno mam bardzo unikatowe polaczenie sarniego wzroku z mocno władczym spojrzeniem, lubie to big_smile

93

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja u siebie lubię usta i dłonie smile

94

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

A ja nos:)

95

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Usta :*

96

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

chyba najbardziej usta i uśmiech, mam dołeczki smile chociaż chciałabym założyć aparat żeby było już zupełnie idealnie

97

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja lubię w sobie wszystko i nic bym nie zmieniła smile Akceptuję siebie w 100% smile Ale najbardziej podobają mi się moje włosy i figura big_smile

98

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Najbardziej lubie chyba oczy i usta smile

99

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

ja bardzo lubię swoje oczy^^

100

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja chyba najbardziej lubię swoje włosy smile