26

Odp: Pielęgnacja rzęs

O wiele prostsze jest chyba użycie dobrej odzywki? Teraz taniej można Xlash kupić - sprawdzona, polecana na blogach i forach przez dziewczyny, które testowały ta odzywkę.

27

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja używam serum- odżywki. Miałam kilka, dermena w zestawie z tuszem - efekt mierny,Floslek- sa efektu i to dobre  oraz revitaLash , który u mnie daje najlepsze efekty. Cena duża ale to starcza na minimum pól roku, u mnie nawet na rok bo potem stosuję raz na kilka dni .

28

Odp: Pielęgnacja rzęs

[quote=adik356]O wiele prostsze jest chyba użycie dobrej odzywki? Teraz taniej można Xlash kupić na [url]https://ciao.pl/brwi-i-rzesy/xlash-skuteczna-odzywka-stymulujaca-wzrost-rzes-3ml-30zl-taniej[/url] - sprawdzona, polecana na blogach i forach przez dziewczyny, które testowały ta odzywkę.[/quote]
Dziękuję za informacje smile. Jak moja przestanie mnie zadowalać zastanowię się i to grubo nad tą smile. Cena tez nie mała.

29

Odp: Pielęgnacja rzęs

Używam serum do rzęs inveo. Na efekty trzeba było czekać 8 tygodni ale warto big_smile

30

Odp: Pielęgnacja rzęs

A ja używałam Revitalash przez 2 miesiące  i nic... Już nie kupię żadnego bo na mnie nie działają więc szkoda kasy.

31

Odp: Pielęgnacja rzęs

I po tych dwóch miesiącach przestałaś używać? Po tym serum co ja mam pierwsze efekty miały być po 4 tygodniach, u mnie po 6 rzęsy prawie że niezauważalnie się poprawiły i miałam dość tego mazania ale cierpliwie czekałam dalej. Po 8 tygodniach zobaczyłam większe zmiany a zadowolona byłam dopiero po 3 miesiącach. Ale warto. Nigdy nie miałam takich rzęs jak teraz (nie wliczając doklejania metodą 1:1 wink )

32

Odp: Pielęgnacja rzęs

A ja żadnych zmian nie widziałam, a to nie jest tanie serum... Zraziłam się do takich produktów już...

33

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja bym się nie poddawała tylko używała aż do skutku wink Może za mało używałaś. Podejrzewam że właśnie dlatego musiałam długo czekać na efekty bo używałam tak jak na opakowaniu- jedno maźnięcie i już. Dopiero potem dbałam o to żeby pędzelek był porządnie mokry i czasem czynność jeszcze powtarzałam.

34

Odp: Pielęgnacja rzęs

No właśnie byłam regularna aż do bólu, używałam zgodnie z wytycznymi bo mi zależało na efekcie... Dlatego powiedziałam - nigdy więcej...

35

Odp: Pielęgnacja rzęs

Warto pomyśleć o [url=http://www.biokur.pl/sztuczne-rzesy-c-192.html]przedłużanie rzęs biokur[/url], jest to bardzo popularna metoda wydłużania słabych i krótkich rzęs. Sztuczne rzęsy można sobie zrobić np. na wesele lub przyjęcie.

36

Odp: Pielęgnacja rzęs

Bardzo fajna sprawa pod tusz do rzes jest baza. Ja mam Lash Primer z Golden Rose, ktora kupilam za grosze i w sumie chciałam tylko przetestowac, ale wiem już ze na dłuzej ze mna pozostanie smile Juz przed umalowaniem mascara mam ładnie pogrubione i wydłuzone rzesy, a po regularnym stosowaniu zauwazyłam, ze sa bardziej odzywione.

37

Odp: Pielęgnacja rzęs

ja stosuję serum ,ale jak na razie efektów nie widzę, chyba to za mało czasu, 3 tygodnie

38

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja smaruję końcówki rzęs oliwą z oliwek:)

39

Odp: Pielęgnacja rzęs

Serum jest niezbędne

40

Odp: Pielęgnacja rzęs

Kupiłam właśnie serum do rzęs o działaniu regenerującym Eveline SOS Lash Booster. Zawiera olej arganowy, D-pantenol i kwas hialuronowy. Można go używać na noc jako serum lub na dzień jako bazę pod tusz. Dobrze przylega do rzęs, nie skleja ich. Ma biały kolor, więc pewnie trzeba mocno wytuszować, jeśli chce się tego używać jako bazy.

Nie podzielę się na razie efektami, bo to nowy produkt w mojej kosmetyczce. Ma wzmacniać, nawilżać, regenerować, odżywiać, przyspieszać wzrost i chronić przed wypadaniem. Dużo obietnic, nie we wszystkie wierzę, ale myślę, że kosmetyk spełni moje oczekiwania. Mam tylko wrażenie, że trochę mało go w opakowaniu, ale czas pokaże, na ile wystarczył.