1

Temat: Pielęgnacja rzęs

Jeżeli ktoś pisze o kosmetykach do rzęs, to tylko uwzględnia tusze i praktycznie nic więcej. A przecież są też produkty do pielęgnacji takie jak chociażby m2lashes który używam. Wiele kobiet zastanawia się w jaki sposób zadbać o swoje rzęsy. Ja myślę że stosowanie danej odżywki jest dobrym rozwiązaniem. Ta zwiększa objętość rzęs a co najważniejsze, głęboko je odżywia. Ale oczywiście słucham waszych propozycji. W końcu po to założyłam ten temat, by móc dowiedzieć się w jaki sposób pielęgnują swoje rzęsy inne kobiety.

2

Odp: Pielęgnacja rzęs

ja nie pielęgnuję wcale:)
Ale w rodzinie są i miłośniczki henny do rzęs.

3

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja w sumie tez nie za często używam tego typu rzeczy, choć zawsze chciałam spróbować i zobaczyć, jakie ot daje efekty. Napisz może coś więcej (oczywiście nie aż tak szczegółowo, żebyśmy wiedzieli, jak wygląda wycena spółek] produkujących te kosmetyki, ale coś o tym ile to wszystko kosztuje i czy rzeczywiście sie opłaca i po jakim czasie widać pierwsze wymierne efekty smile)

czekam na odpowiedź wink

4

Odp: Pielęgnacja rzęs

Jedno opakowanie m2lashes to 5 ml które wystarcza na więcej niż 6 miesięcy. Ja efekty zauważyłam po kilku tygodniach. Jednak wiadomo że już wcześniej widać niewielkie zmiany, stają się bardziej odżywione. Cena tego kosmetyku taka normalna to około 480 zł ale chyba jeszcze jest promocja i kosztuje 360zł. Dokładnie nie wiem byś musiała sprawdzić na ich stronie. Pytałaś czy to się opłaca. Wiesz, ja uważam że tak bo to jednak kosmetyk nie na dwa dni, nie na tydzień czy miesiąc ale na ponad pół roku. Poza tym z tego co się orientuję, bo zanim kupiłam też dużo czytałam i szukałam informacji czy się opłaca i podobne produkty innych firm są mniejsze a droższe. Czyli m2lashes by był korzystnym zakupem. Ja jestem zadowolona a czy inne kupią i jak ocenią to już ich sprawa.

5

Odp: Pielęgnacja rzęs

Na porost rzęs i ich pielęgnację polecam olej rycynowy. Regularna wcierka na noc a nasze rzęsy będą cudaśne:)

6

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja jakoś za specjalnie nie wierze w tanie sposoby. Zdecydowanie bardziej wolę kupić konkretny kosmetyk, nawet ten drogi, ale mieć pewność że jego stosowanie przyniesie jakieś efekty. Dlatego kupiłam m2lashes.

7

Odp: Pielęgnacja rzęs

[quote=stokrota]Ja jakoś za specjalnie nie wierze w tanie sposoby. Zdecydowanie bardziej wolę kupić konkretny kosmetyk, nawet ten drogi, ale mieć pewność że jego stosowanie przyniesie jakieś efekty. Dlatego kupiłam m2lashes.[/quote]

Żaden produkt nie daje gwarancji skuteczności bo każdy organizm jest inny. I nie ma znaczenia czy to drogi kosmetyk czy naturalny środek..

8

Odp: Pielęgnacja rzęs

pewnie, że żaden produkt nie daje gwarancji, ale warto wypróbować jakieś odżywki, które mogą odżywić nasze rzęsy i dodatkowo wspomóc ich wzrost, ja od jakiegoś czasu używam takiej i jestem bardzo zadowolona, widzę znaczną poprawę moich rzęs

9

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja używam olejek rycynowy na noc, i barwię rzęsy henną, żeby zawsze były czarne.

10

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja w tej kwestii nie stawiam już na kosmetyki, tylko po prostu na sztuczne rzęsy. Przynajmniej efekt pewny. Inne rzeczy niestety nie pomagały, a olejek rycynowy jest paskudnie klejący i śmierdzi...

11

Odp: Pielęgnacja rzęs

Sztuczne rzęsy niszczą te naturalne i wątpię żeby ktokolwiek był  na tyle szalony żeby doczepiać je codziennie. To fajny sposób na imprezę czy generalnie jakieś ważne wyjście, ale przecież chcemy wyglądać ładnie, nawet bez makijażu. Dlatego rzęsy powinny być wypielęgnowane.

12

Odp: Pielęgnacja rzęs

Widzę, że już wcześniej dziewczyny podrzuciły pomysł użycia oleju rycynowego - i ja do nich się dołączam smile Co prawda trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka (najlepiej nałożyć go starą, dokładnie umytą szczoteczką od zużytego tuszu do rzęs), ale efekt był u mnie widoczny już... hmm... dwa dni później?:D Ale potem jakoś tak wyszło, że przestałam dbać o rzęsy sad

Kupowanie odżywek typu m2lashes jest dla mnie nieco desperackim krokiem smile Myślę, że nie ma co się uprzedzać do tanich sposobów na urodę, czasami to właśnie one przynoszą najlepsze efekty smile

13

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja traktuję moje rzęsy olejkiem rycynowym.
Działa cuda wink

14

Odp: Pielęgnacja rzęs

hehe szkoda byłoby mi 400 zł na pólroczną pielęgnację rzęs... jak mogę mieć wspaniałe rezultaty o wiele taniej.... Olejek rycynowy jestwg mnie bardzo dobry, ale śmierdzi tongue szczypie jeśli wejdzie do oczu i wysusza skórę! A przecież łatwo o zmarszczki koło oczu, tam robią się najwcześniej... Zamiast tego olejku polecam olejek monoi de tahini, który ma wiele zastosowań. Piszę o nim na moim blogu [url]http://musicofyourskin.blogspot.com/2012/10/olejek-monoi-de-tahini-rewelacja.html.[/url] Przede wszystkim pięknie pachnie, nie szczypie oczu, nawilża. Rzęsy mam po nim takie długie, że głupio mi na codzień malować je tuszem smile Są bardzo długie i gęste, więc musiałabym robić makijaż całego oka. Dlatego na codzień używam już tylko bezbarwnej odżywki, a na noc tego olejku. Dałam ok 14 zł za kostkę i używam już ponad pół roku. Można też dawać na twarz i na włosy.

15

Odp: Pielęgnacja rzęs

staram się dbać o swoje rzęsy, ponieważ często je maluję, a wiadomo, że nie ma takiej maskary, która by nie wyrządziła szkody rzęsom, dlatego przynajmniej 2 dni w tygodniu się nie maluję. Poza tym wieczorami staram się wcierać w rzęsy i brwi olej arganowy z l'orientu albo olej rycynowy i jest ok. Rzęsy i brwi są w dobrej kondycji. Kiedyś miałam taką przezroczystą gotową odżywkę do rzęs (firmy nie pamiętam) i szczerze mówiąc nie widziałam takich efektów, jakie mam teraz wink Polecam naturalne sposoby wink

16

Odp: Pielęgnacja rzęs

A ja odkryłam super produkt stymulujący wzrost rzęs, po krótkim czasie stosowania już są efekty - bardziej gęste i dłuższe rzęsy. Skład jest roślinny, naturalny - [url]http://sklep.urodaizdrowie.pl/makijaz/rz%C4%99sy?product_id=620[/url]

17

Odp: Pielęgnacja rzęs

Stosuję to od niedawna, faktycznie są zauważalne efekty, ciekawe czy na długo się utrzymają

18

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja smaruję olejkiem rycynowym, polecam

19

Odp: Pielęgnacja rzęs

też polecam rycynkę smile

20

Odp: Pielęgnacja rzęs

Hello,

ja jednak polecam M2Lashes firmy M2Beaute, skorzystałam z promocji i nieco taniej zakupiłam serum rewitalizujące, efekty zaczynają być widoczne już po kilku tygodniach. Olejek rycynowy się u mnie nie sprawdził - wywołał podrażnienia. Pozdrawiam

21

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja też słyszałam wiele dobrego o olejku rycynowym. Sama go jeszcze nie stosowałam, ale z pewnością wypróbuję.

22

Odp: Pielęgnacja rzęs

A Vichy? Dobre kosmetyki? Mam na myśli te kilka pierwszych pozycji [url]http://www.i-apteka.pl/pol_m_Kosmetyki-Pielegnacja_VICHY-579.html[/url]  a szczególnie krem pod oczy i kosmetyk pod rzęsy. Cena jest dosyć wysoka, w wielu miejscach czytałam, że jakość również. Potrzebne informacje z pierwszej ręki. Podzielicie się?

23

Odp: Pielęgnacja rzęs

Odpowiednio wytuszowane rzęsy pozwalają otwierać oko, ale warto też pomyśleć o tym, by zrobić [url=http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/endoskopowy-lifting-brwi/]lifting brwi[/url]. Dzięki temu nie tylko zostaną podniesione do ich dawnej pozycji, ale też zmienią ogólny wygląd twarzy - na młodszy. Czy któraś z Was go robiła?

24

Odp: Pielęgnacja rzęs

Pielęgnacja rzęs jest bardzo istotna i warto mieć kosmetyki, które ułatwią Ci to zrobić.
Wiem, że teraz warto stosować odżywki do rzęs bo one wzmacniają i przedłużają rzęsy. Najbardziej popularne są revitalash i miralash.
Jeżeli nie wiesz na którą postawić to ja polecam Ci przeczytać ten [url]http://www.travelsun.pl/ktora-odzywka-revitalash-czy-miralash/[/url] artykuł smile

25

Odp: Pielęgnacja rzęs

Ja używałam olejku rycynowego ale niewiele dał, a do odżywek nie mam zaufania, bo już mnie dwie podrażniły i oczy łzawiły po nich