1

Temat: Różowa kurtka - hot or not?

Hejka, co myślicie o  różowej kurteczce na wiosnę? Kolor jak dla mnie bardzo przyjemny i podoba mi się ten ściągacz z falbanką u dołu

2

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

to nie do końca mój kolor ale generalnie hot. Brałabym w jakimś granacie np.

3

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Jest ładna, ale kolor nie bardzo... Pasuje mi raczej do nastolatek, a nie do dorosłych kobiet.

4

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Cukierkowa dość ale hot

5

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

W sumie szukałam teraz czegoś podobnego. Są też inne kolory? Możesz podać namiar?

6

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

nnych kolorów nie widziałam w tym sklepie ale może gdzie indziej znajdziesz. . Do połowy czerwca mają tam 10% rabatu

7

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

A możesz podać jakiś link? Nie umiem tej kurteczki znaleźć

8

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Kurtka jest teraz przeceniona o 30%

9

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Nie podoba mi sie ani kolor ani cała reszta,nie w moim guście.

10

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Szczerze mówiąc nie nieszczególnie mi się ta kurtka podoba, raczej by nie zwróciła mojej uwagi

11

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Dzięki wielkie. Cena nie najniższa ale sobie to jeszcze przemyślę wink

12

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

trochę dla mnie za jasna;( ale ogólnie hot

13

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Piękna smile

14

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

No taka trochę nie z moim stylu. Ja wolę raczej w stonowanych i klasycznych kolorach. Ale oczywiście wszystko jest kwestią indywidualnego gustu i nie powinno się sugerować zdaniem innych, bo najważniejsze by czuć się dobrze we własnej skórze wink

15

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Moim zdaniem not big_smile A rozglądacie się już za zimowymi kurtkami? Ja tak z ciekawości juz zerkam sobie - ] co w tym roku będzie modne. W tamtym roku miałam płaszcz, więc w tym roku chce postawić na jakaś kurtke. Mysle tez o jakims kożuszku. Co sądzicie - kożuszki są jeszcze modne? A Wy macie już kurtki na zimę? Jeśli tak to jakie? Pochwalcie się! Wrzucajcie fotki! big_smile

16

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Różowy jest dobry dla nastolatek, ja od dawna już nie noszę ubrań w takim kolorze...

17

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Ja mając prawie 40lat na karku potrafię ubrać się na różowo i mi to nie przeszkadza. Ostatnio kupiłam sobie właśnie w takim kolorze kurtkę. Bardzo fajnie się ją nosi, jest wygodna i miękka.

18

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Hmmm, dla mnie to zbyt krzykliwie jednak wygląda - taki róż na dojrzałej pani wink

19

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Zależy oczywiście jaki to róż....czy rażący po oczach czy raczej pastelowy smile Taki róż jest np.delikatny na mój gust i jest ok.

20

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Ja lubię pudrowy róż, taki bardziej nude

21

Odp: Różowa kurtka - hot or not?

Fuksjowe kolory są super!