26

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Co myślicie o nadużywaniu alkoholu przez małoletnich? Szczególnie na imprezach?

27

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

kiedys poruszyłam ten temat  i zostawie to bez komentarza.
Ciesze sie, ze w coraz większej liczbie imprezowni w Gdyni sparwdzają dowód i są kluby gdzie moga wejść ludzie od 21 roku zycia.
Chociaż za tzw lodzika to czesto ochoniarze wpuszczaja nawet 14stki...

28

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Mnie się to wszystko ledwo mieści w głowie.
Albo jestem taka stara, albo świat staje do góry nogami.
A pijana kobieta to najkoszmarniejszy z koszmarów.

29

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Jestem matką i moja reakcja jest bardzo nerwowa choć nie mam takich  problemów z dorastającymi córkami

30

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

biedroneczka nie chce cie denerwować ale cesto gesto takie grzeczne w domu córki wyprawiają różne ciekawe rzeczy...

31

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Na razie jestem czasowo w domu nie pracuje w zawodzie a wiec na dziewczyny mam oko i raczej wiem co robią a tak ogólnie są jak ja domatorkami nawet moją 15 starszą nie wygonisz na spacer .

32

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

zgadzam się z malenką - często te trzymane pod kloszem w którymś momencie postanawiają się wyszaleć... choć oczywiście nie zawsze

33

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

a gdzie bawiłyście się wczoraj lub gdzie idziecie w sobotę?

34

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Znam przypadek gdy znajoma chwaliła się, że przeleciała 5 facetów na jednej imprezie, a potem płakała szukając ojca swojego dziecka, które właśnie zostało poczęte na tej imprezie...

35

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

i jaki wstyd - do 5 facetów wysyłasz pismo, żeby się zjawił na test ojcostwa ......

36

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

pytanie czy jeszcze znasz wszystkich pięciu...

37

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Za chwilę bezmyślność płaci się póżniej przez reszte życia

38

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

a najgorzej później ma dziecko - wstyd za bezmyślność matki

39

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

nie rozumiem talkich zachowań... najgorsze jest to,że właśnie zawsze płaca za to dzieci. I nie zawsze tak się zachowują tylko nastolatki - pewien taki bardzo daleki kolega męża w wieku 26 ma już 3 dzieci, rodziły się prawie jedno po drugim, mieszkają z żoną w jednym obskurnym pokoju w obskurnej dzielnicy, ona nie pracuje, on zarabia ledwo co... i fajnie, że kochają dzieci, tylko uważam, że to przesada - bo w jakich warunkach zyją te dzieci?? niestety, pieniądze jednak są w życiu ważne... I wydawać by się mogło, że dorośli ludzie, że odpowiedzialni... a nie wiedzą co to antykoncepcja.... (wszytskie dzieci nie były wyczekiwane i planowane)....

40

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja zorganizowałam w ten piątek babski wieczór z przebierankami, uwierzcie, bawiłyśmy się do 3 nad ranem: był króliczek, kobieta-mysz, wiejska gospodyni oraz Crystal z DYNASTII aha no i kelnereczka tez była - babskie wieczory to coś wspaniałego, kolejna impreza już zaplanowana na 15 stycznia, a Wy lubicice taki szalone imprezki?

41

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

u mnie to raczej trudno zebrać więcej niż 2 pary w jeden wieczór, więc aż takich szaleństw nie ma...

42

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Bez wględu na to gdzie znajdziemy się  w tę Sylwestrową Noc wszystkim zyczę udanej zabawy i spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku 2010

43

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

ja tam zawsze mówię, oby nie było gorzej smile

44

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

Ja ostatnio wolę tzw domówki

45

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

bo każdy powinien świętować tak jak lubi smile to najlepsza definicja świętowania wg mnie tongue

46

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

15 stycznia wielka babska imprezka! Zorganizowaliśmy tym razem wieczór kabaretowy, każda z nas ma z druga koleżanka przygotować jakieś skecze i dowcipy, ja z Anią przygotowaliśmy dowcipy o kelnerach, mam nadzieję, że się uda.

47

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

PS jak znacie jakieś kawały o kelnerach to błaaaagam Was o pomoc i przesłanie do mnie w prywatnej wiadomości lub tu na forum z góry dziękuję. Oczywiście opowiem jak się udała impreza!!!!

48

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

o kelnerach to raczej nie znam poszukaj w internecie

49

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

życzę powodzenia,
moje imprezy jakoś nigdy nie mają ustalonego scenariusza sad

50

Odp: Gdzie chodzicie w weekendy na imprezy?

U nas wkrótce kabaret ma być jakiś znany chciałabym pójść, ale nie wiem jeszcze jaki, zobaczę!