1

Temat: Najlepsze auta dla kobiety

Nie wiem które auto wybrać, chodzi mi o samochód z salonu, nieduży, miejski, oszczędny ale też chciałabym żeby był ładny i niedrogi, co polecacie? Może peugeot?

2

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Koleżanka ma renault i sobie chwali, to podobne auto, nieduże, zwinne, oszczędne - w sam raz do jazdy po mieście.

3

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

No właśnie też mi kilka osób mówiło że francuskie samochody są w miarę niedrogie i najwygodniejsze dla kobiety

4

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Ja kpiłam taki niezawodny i było cudownie, aż którejś nocy, jak wracałam z delegacji się popsuł. Dobrze, że jest pomoc drogowa [url]http://najlepszapomocdrogowa.pl/[/url] działa też w nocy - nie tylko przyjmuje zgłoszenia ale i wysyła pracownika od razu.

Ostatnio edytowany przez Miska999 (2018-01-25 14:57:12)

5

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

ja sobie zakupiłam właśnie takie małe auto bo model peugeot 208. Z całego serca mogę go polecić  do miasta, a i na jakieś wycieczki też jest dobry. Malo pali i dobrze wygląda, a to chyba najważniejsze jest w samochodzie. Znajomy coś mi mówił że teraz wyprzedają swoje roczniki, więc może zajrzysz do salonu?

6

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Dziewczyny polecam Wam Opla Corsę. Koniecznie w gazie Aktualnie taki mam.  Kupowałam w salonie. I jestem z niego bardzo zadowolona:
jest wygodny
wszedzie da się nim wjechać
nie zajmuje dużo miejsca
pali malutko co było dla mnie ważne ponieważ bogaczem nie jestem i nie chcialam dużo płacić za benzynę

Jak dla mnie auto marzenie. Szczególnie,ze mam świadomość,ze nikt przede mną nim nie jeździł

7

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

ja uważam że nie ma babskich samochodów, przed kupnem jazda testowa na kilku lub kilkunastu modelach i wtedy można bez problemu podjąć decyzję

8

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Ja zastanawiam się na zakupem BMW X5, np. takie jakie ma w swojej ofercie Autorawicki.pl. Poza tym uważam, że nie ma typowo "babskich" modeli samochodów i jeśli lubimy nieco większe auta, to powinnyśmy nimi jeździć. smile

9

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Mi się to podoba https://www.honda.ca/civic_sedan/si-features

10

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Ja zawsze marzyłam o garbusie cool nawet te nowe mi się całkiem podobają.

11

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

na mnie ogromne wrażenie zrobiła marka Mini, i raczej na Pacemana się skusze, oglądalismy autko w Bawaria Motors Mini, robi wrażenie, no i ekonomiczny, mało pali więc tym bardziej

12

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

takim miejskim autkiem jest nissan micra. Małe wszędzie się zmieści

13

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Mnie podoba się BMW X5, np. takie z oferty na autorawicki.pl . Myślę, że ten model przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie komfort jazdy.

14

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Ja lubię ople, małe i zwinne, w sam raz dla kobiet!

15

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Mazdy mają bardzo fajne modele, a w ich salonie  można na jazdę próbną sie zapisac - więc warto skorzystać, bo najlepiej własnie wypróbować pierw samochód

16

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

A ja dopiero zaczynam przygodę z samochodami, szukam odpowiedniego kursu w Krakowie.

17

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Szukam właśnie auta. Podobają mi się SUV-y, ale po pierwsze, nie stać mnie w tej chwili na takie auto, bo mam za dużo ważnych wydatków i za mało samozaparcia, żeby zacząć w końcu oszczędzać, no i nie posiadam zdolności kredytowej, po drugie, to byłby mój pierwszy samochód, więc chyba lepiej byłoby kupić coś małego, żeby nabrać wprawy w poruszaniu się po ciasnych miejskich uliczkach i zatłoczonych parkingach.
Rozważając zakup auta biorę pod uwagę to, że jeśli do tej pory nie byłam kierowcą, to nie ma sensu inwestować w auto marzeń, które będę prawdopodobnie zajeżdżać brakiem umiejętności i lepiej kupić coś, czego nie będzie szkoda tak eksploatować, a jak już nabędę wprawy, to wtedy kupić sobie lepsze autko.

W zasadzie nie potrzebuję auta do życia w moim mieście:
- mam wszystko czego potrzebuję blisko, na tyle blisko, że wszędzie wygodnie jest dotrzeć pieszo, bo w takim punkcie mieszkam, a miasto nie jest duże,
- mam 50% zniżki na komunikację miejską, więc mogę przemieszczać się za grosze,
- uwielbiam jeździć rowerem, poza tym tak jest bardziej eko i przydaje się trochę ruchu, na który nie mam czasu w domu, a w całym mieście na praktycznie każdym chodniku są wyznaczone ścieżki rowerowe.
ALE:
- w weekendy studiuję w innym mieście, gdzie od dworca na uczelnię mam 50 minut drogi i choć połączenia busami między miastami są tanie i średnio co godzinę, to sprytni ludzie zorganizowali grafik tak, że pomiędzy zajęciami w jednej części miasta i w drugiej jest 5-15 minut przerwy i nie ma siły, żeby dostać się w takim czasie na kolejne zajęcia bez auta. Nie chcę ciągle prosić kogoś o podwózkę. Na ponad 70 osób na roku prawie każdy ma własne auto i są ogromne problemy z parkowaniem, a mimo to ludzie nie przemieszczają się między budynkami uczelni po kilka osób w jednym aucie, tylko wsiadają w swoje i walczą o miejsca parkingowe. Taki klimat.
I dlatego potrzebuję auto.

Za każdym razem, jak znajduję w miarę fajne autko, wyszukuję sobie o nim w Internecie informacji na stronach motoryzacyjnych. Jakie są najczęstsze awarie w tym modelu, jakie wady, jakie zalety. I w ten sposób odrzuciłam już chyba wszystkie modele, oprócz VW golfa big_smile Naprawdę, jak czytam o tych wszystkich częściach, które trzeba regularnie wymieniać, o tym jak wiele z nich regularnie psuje się w konkretnych modelach, to odechciewa mi się samochodu i rozważam dojazdy taksówką.

18

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

> patra napisał/a:

> Nie wiem które auto wybrać, chodzi mi o samochód z salonu, nieduży, miejski, oszczędny ale też chciałabym żeby był ładny i niedrogi, co polecacie? Może peugeot?
Jak o autach mowa to polecam dywaniki samochodowe, t szeroki wybór akcesoriów samochodowych takich jak maty oraz wkładki do bagażników, pokrowce na fotele samochodowe, mobilne garaże, także akcesoria do transportu zwierząt oraz ochrony pojazdu.

19

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak babskie auto tongue

20

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Dla mnie małe niezawodne "babskie auto" to ford k. Wszędzie nim zaparkuję, pali niewiele, a i trójkę swych dzieci w wieku szkolnym mieszczę dzięki Smart Kid Belt. Urządzenie, które zapewnienia im bezpieczną i komfortową jazdę co potwierdzają jego atesty i homologacja.

Ostatnio edytowany przez Aza (2020-01-12 19:52:38)

21

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Mnie się babskie auto kojarzy z mały rozmiarem.

22

Odp: Najlepsze auta dla kobiety

Citroen ma fajne autka☺