26

Odp: półka łazienkowa

A czy ktoś z Was zamawiał sobie może takie [url=http://matpol-skawina.pl/oferta/szklo-do-wnetrz/kabiny-prysznicowe-na-wymiar]http://matpol-skawina.pl/kabiny-prysznicowe-na-wymiar[/url]? faktycznie te bez brodzika są praktyczniejsze?

27

Odp: półka łazienkowa

Ja lubię półki szklane lub z przezroczystego plastiku

28

Odp: półka łazienkowa

Meble do łazienki kupiliśmy w tym salonie https://bokaro.pl/oferta/meble-lazienkowe/  Wybralimy szafkę pod umywalkę i słupek.  Jedną półkę mamy zrobioną z drewnianej belki.

29

Odp: półka łazienkowa

Postaw na coś naprawdę eleganckiego, stylowego, co będzie pasować do reszty łazienki tongue wówczas na pewno się nie zawiedziesz.

30

Odp: półka łazienkowa

To prawda, jak sie stawia na dobre i eleganckie rzeczy to ma się pewność, raz, że dłużej dana rzecz nam posłuży, a dwa, że będzie ładnie wszystko wyglądać. Wczoraj oglądałam na superwnetrze.pl wyposażenie łazienkowe i to marki zack, a jak zobaczyłam ceny to oczom wprost nie wierzyłam. Promocja, promocja i jeszcze raz promocja. Kilka rzeczy wybrałam sobie, a jeśli szukacie takich cudeniek to polecam sprawdzić.

31

Odp: półka łazienkowa

Fajne meble można dostać w dobrym salonie,  na prawdę można ciekawie urządzić łazienkę.  Ja lubię nowoczesny styl w jednym salonie udało mi się urządzić piękną łazienkę.