1

Temat: Kurtka czy płaszcz?

Proszę o uwagi czy wam się podoba czy byście taką kupili itp smile
czy może taki płaszcz?

2

Odp: Kurtka czy płaszcz?

To pierwsze dosyć fajne, w tym drugim nie chcialabym, żeby mi się ktoś pchał przed oczy.

3

Odp: Kurtka czy płaszcz?

[quote=niechcemisie]w tym drugim nie chcialabym, żeby mi się ktoś pchał przed oczy.[/quote]
wink wink
patrząc na ten niby płaszczyk odnoszę wrażenie, że obecne trendy mody męskiej są troszkę bardziej homo niż jeszcze kilka lat temu..

4

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Strasznie mi się podoba ta kurteczka z Reserved, i cena przystępna, a Wam??

5

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Podoba mi sie ta kurteczka czarno biała z kapturkiem, fajniutka... lubie taki sportowy styl...

6

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Justyna... odnoszę podobne wrażenie.

7

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Mi się podoba jedynie ta pierwsza propozycja smile

8

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Uhm, fajna. Drobne paski zamiast jednolitego koloru to ożywienie i coś nowego - na ulicy prawie wszyscy jednokolorowi.

9

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Mi też się ona podoba, tylko kolor zmieniłabym na czarny.
[quote=Barbie1290]Strasznie mi się podoba ta kurteczka z Reserved, i cena przystępna, a Wam[/quote]

10

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Zdecydowanie kurtka, taka z ekspresem na plecach!

11

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Ostatnio szperałam za kurtką zimową w jednej z sieciówek i uwagę moją przykuła kurteczka z fajnym materiałem, ale totalnie beznadziejnym futerkiem przy szyi. Kaptur też jest małym koszmarkiem ukrytym pod suwakiem. Bardzo jednak podobał mi się śliwkowy kolor i materiał, z którego była uszyta. Zimowa wyprzedaż, cena z trzech stów na jedną, no ale to paskudne futerko... Ostatnio wchodzę, a tu cena spadła do 40 ZŁOTYCH! I mimo futerka kupiłam big_smile Nie widać go, jak się zapnie kurtkę pod szyję, więc przeboleję big_smile

12

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Ja jestem bardzo płaszczowa. mam w domu około 7-8 płaszczy i szczerze? 1 kurtkę na takie ogromne mrozy smile

13

Odp: Kurtka czy płaszcz?

> Trusia_1989 napisał/a:

> Ja jestem bardzo płaszczowa. mam w domu około 7-8 płaszczy i szczerze? 1 kurtkę na takie ogromne mrozy smile

I zdążysz to wszystko nałożyć w trakcie 2 sezonów?

14

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Osiem płaszczyków to całkiem ładna kolekcja smile Mam w planach kupić zimowy, bo z poprzedniego yyy... wyrosłam tak jakby wink

15

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Moja kuzynka kupiła sobie kurteczkę, wygląda w niej bardzo ładnie, dobrze pasuje jej kolor czerwony. Ma prosty krój, możliwość odpięcia futerka od kaptura, zamek błyskawiczny, ściągacze na mankietach plus dwie kieszenie zapinane za zamek.

16

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Hejka ja dziś mojemu facetowi kupiłam taką dobrą zimową kurtkę, z kapturem, odpinanym futerkiem, z podszewką, z kolorystyką czarną, więc się tak od razu nie ubrudzi. Jest stylowa, ma prosty krój, ale zarazem też jest funkcjonalna.

17

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Facet sam sobie powinien kupować ciuchy:) jeszcze takiego równouprawnienia nie dopuszczam, żebym to miała robić za niego! Doradzić mogę, ale to wszystko.

18

Odp: Kurtka czy płaszcz?

> rosie napisał/a:

> Facet sam sobie powinien kupować ciuchy:) jeszcze takiego równouprawnienia nie dopuszczam, żebym to miała robić za niego! Doradzić mogę, ale to wszystko.

Każdy lubi inaczej, mój bardzo lubi jak mu kupuje ciuchy. Ostatnio kupiłam mu bluzę w kolorze szarym. Był zadowolony.

19

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Płaszcze ładniej wyglądają ale kurtki jednak są bardziej funkcjonalne

20

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Zgadzam się z poprzedniczką. Osobiście miałam kiedyś płaszcz, bo tak bardzo mi się podobał. Ubrałam go może kilka razy, nie mogłam w nim chodzić był tak niewygodny.
_______________
Janmarsport.pl - Coolmax

21

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Generalnie wybór w postaci kurtka czy płaszcz, zależy od jakości towaru, ceny oraz tego jak co na tobie leży.
Ja chodzę w kurtkach bo w nich najlepiej się czuję. Jak próbowałam innych fasonów to zawsze czułam się jak "napompowana" wink

22

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Kurtka! Płaszcze są dla wysokich kobiet, ja mam tylko 160 cm...

23

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Osobiście preferuję kurtki wiosenne jeansowe.

24

Odp: Kurtka czy płaszcz?

Same kurtki mam, wolę taki luźniejszy styl

25

Odp: Kurtka czy płaszcz?

wolę kurtki, ale mam jeden płaszczyk, taki bardziej elegancki, przydaje się na niektóre okazje wink