26

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

ojj też jestem zwolenniczą długich włosów

27

Również jestem zdnaia,ze przy długich włosach okrągła twarz o wiele lepiej wygląda. Nie polecam włosów do brody ponieważ taka fryzura potrafi jeszcze bardziej poszerzać twarz. Jesli rozgladacie się za katalogiem modnych fryzur na ten rok to polecam zajrzeć sobie na stronę Jean Louis David:

Jest tam sporo propozycji różnych fryzur.
Fajna jest ta:

28

To zależy też od samych włosów i twarzy smile Najlepiej byłoby zobaczyć fotkę big_smile
Ja mam dość okrągłą twarz i ani długie ani całkiem krótkie włosy mi nie służą. Najlepiej wyglądam chyba obecnie czyli z włosami za ramiona. Fryzjerka, ze salonu Studio Tamka zawsze umie mi doradzić i teraz na przykład podpowiedziała, że nieco ciemniejszy kolor farby może zmienić wrażenie i rzeczywiście wyglądam lepiej i jakby szczuplej na twarzy w tym kolorze włosów smile

29

Ja mam grzywkę i dobrze wygląda przy okroglej twarzy. Nie wydawajcie za dużo na takie modyfikacje pieniędzy bo nie warto. Lepiej udać się do i zrobić raz a dobrze. Zakup który będzie przynosił żniwa w przyszłości. Prawdziwa inwestycja.

Ostatnio edytowany przez mati_kowa (2017-04-18 14:38:17)

30

Jak nie masz za bardzo pomysłu to podsyłam artykuł o modnych fryzurach może coś Ci przyjdzie dzięki niemu do głowy. Sama mam lekko okrągłą twarz i zawsze tak ścinam włosy, żeby mieć pazurki przy twarzy, albo ostrą skośną grzywkę. W takiej fryzurze mi najlepiej. Eksperymentowałam też z bobem i to też był dobry pomysł.

31

Cześć, znalazłam fajny artykuł o dobieraniu fryzury, może Wam się przyda:
Mi tam się udało dopasować fryzurkę smile.

32

Jest całkiem sporo możliwości jeżeli chodzi własnie o fryzury do okrągłej twarzy

33

Dobra fryzjerka poradzi sobie z dopasowaniem fryzury do kształtu twarzy, czasem warto im zaufać wink Ja się oddałam niedawno w ręce pani Danusi z Magii Blondu w Warszawie i mówiłam, ze robiła jak uważa, ze będzie dobrze. I wyszło znacznie lepiej niz sie spodziewałam.