26

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Jestem zdania,ze przy długich włosach okrągła twarz o wiele lepiej wygląda. Nie polecam włosów do brody ponieważ taka fryzura potrafi jeszcze bardziej poszerzać twarz.

27

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

To zależy też od samych włosów i twarzy smile Najlepiej byłoby zobaczyć fotkę big_smile
Ja mam dość okrągłą twarz i ani długie ani całkiem krótkie włosy mi nie służą. Najlepiej wyglądam chyba obecnie czyli z włosami za ramiona. Fryzjerka zawsze umie mi doradzić i teraz na przykład podpowiedziała, że nieco ciemniejszy kolor farby może zmienić wrażenie i rzeczywiście wyglądam lepiej i jakby szczuplej na twarzy w tym kolorze włosów smile

28

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Ja mam grzywkę i dobrze wygląda przy okroglej twarzy. Nie wydawajcie za dużo na takie modyfikacje pieniędzy bo nie warto. Lepiej udać się do i zrobić raz a dobrze. Zakup który będzie przynosił żniwa w przyszłości. Prawdziwa inwestycja.

Ostatnio edytowany przez mati_kowa (2017-04-18 14:38:17)

29

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Jak nie masz za bardzo pomysłu to podsyłam artykuł o modnych fryzurach może coś Ci przyjdzie dzięki niemu do głowy. Sama mam lekko okrągłą twarz i zawsze tak ścinam włosy, żeby mieć pazurki przy twarzy, albo ostrą skośną grzywkę. W takiej fryzurze mi najlepiej. Eksperymentowałam też z bobem i to też był dobry pomysł.

30

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Cześć, znalazłam fajny artykuł o dobieraniu fryzury, może Wam się przyda:
Mi tam się udało dopasować fryzurkę smile.

31

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Jest całkiem sporo możliwości jeżeli chodzi własnie o fryzury do okrągłej twarzy

32

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Dobra fryzjerka poradzi sobie z dopasowaniem fryzury do kształtu twarzy, czasem warto im zaufać wink Ja się oddałam niedawno w ręce pani Danusi  i mówiłam, ze robiła jak uważa, ze będzie dobrze. I wyszło znacznie lepiej niz sie spodziewałam.

33

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Postrzępiona:) Fajne są np. włosy do ramion wywinięte na zewnątrz.

34

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Na pewno dłuższa niż do brody, krótsze włosy poszerzają twarz