76

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Mój maluch chodzi do pierwszej klasy w Legnicy do szkoły prywatnej [url]http://www.prywatnaszkola.pl[/url] tam dzieci od pierwszej klasy uczą się dwóch języków, opłata jest jedna. Poza tym mozna wybierać spośród różnych zajeć dodatkowych, które są realizowane w szkole np. tańce, szachy, zajęcia plastyczne itp. Dzięki temu nie trzeba wozić dzieci po całym mieście, wszyskto jest na miejscu.

77

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Moja córka bierze udział w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych ( głownie sportowych). Ale wszystkie z nic odbywają się po lekcjach, na terenie szkoły do której chodzi ( Te Vizja na warszawskiej Ochocie). Nie są dodatkowo płatne a widzę, że sporo dzieci z nich korzysta.

78

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Wiele osób wypowiada się na temat oświaty, szkoły i problemów z nią związanych. Z jednej strony super - na pewno jest to temat ważny i trzeba o nim rozmawiać. Niestety, często są to opinie wyssane z palca, nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.
Ja, jeśli mam jakieś wątpliwości lub chcę się czegoś dowiedzieć, a nawet zapytać eksperta, zawsze korzystam z sieci - jest tam sporo ciekawych artykułów, informacji, wskazówek i rad związanych z oświatą, a także możliwość skorzystania z fachowej porady ekspertów.

79

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Nie jest łatwo zorganizować dzieciom wszystkie zajęcia pozaszkolne i zgrać je z lekcjami, które kończą się o różnych godzinach i jeszcze do tego po 1-2 miesiącach zmienia się plan lekcji. Muszę niestety wybierać zajęcia najbliżej domu lub szkoły bo inaczej nie idzie tego wszystkiego ogarnąć. Tylko do szkoły tańca Cool Kids Dance Studio jeździmy samochodem, bo na inne zajęcia z tańca trudno namówić dzieci, które tam mają cały swój świat, ulubioną instruktorkę, występy na scenie, obozy taneczne. Nie można im tego odmówić.