1

Temat: Prostowanie u fryzjera

Byłyście kiedyś na prostowaniu włosów u fryzjera? Nie mówię o keratynowym tylko o takim zwykłym. Dużo to kosztuje?

2

Odp: Prostowanie u fryzjera

Lepiej kup sobie dobrą prostownicę, bo to naprawdę nie jest skomplikowane, a sporo zaoszczędzisz.

3

Odp: Prostowanie u fryzjera

Byłam, gdy miałam pilną potrzebę, czemu by nie korzystać? Ja chodziłam nawet po to, by utrwalono mi włosy loreal infinium lumiere a pewnie też mogłabym sama się spryskać lakierem.

4

Odp: Prostowanie u fryzjera

Ja chciałam prostować ale stwierdziłam, ze lepsze będzie przedłużenie włosów metodą GL Apps -  Strasznie mnie kusi bo efekty są niesamowite. Muszę tylko znaleźć fryzjera który zna się na przedłużaniu tą metodą i ja wykona. Włosy są naturalne, posiadają półroczna gwarancję ale z tego co wiem zachowują swój stan znacznie dłużej i można je ponownie założyć.

5

Odp: Prostowanie u fryzjera

takie normalne prostowanie to miałam robione zawsze po obcięciu włosów. Jednak w końcu zdecydowałam się na prostowanie keratynowe i jestem mega zadowolona z efektów smile fryzjerka używała keratyny inoar która nie wypłukuje się tak jak inne kosmetyki smile efekt: mega!

6

Odp: Prostowanie u fryzjera

Jak to jest, że te, które mają kręcone chcą mieć proste, a te, które mają proste chcą mieć kręcone. Raj dla producentów prostownic i lokówek wink

7

Odp: Prostowanie u fryzjera

Mysle, ze jesli chcesz wyprostować wlosy nie na stałe tylko np. w ramach czesania na jakas uroczystosc to dobrze jest isc do fryzjera. Sama pracuje w salonie fryzjerskim i uzywamy nie dosc ze profesjonalnych kosmetykow, to rowniez profesjonalnego sprzetu. W kwestii prostowania mam specjalna prostownice Inoar Extreme Premium. Nie ma sobie rownych- prostuje wlosy juz jednym pociagnieciem, nie niszcząc ich (to zasluga ciepla podczerwonego)- wygladza, nablyszcza.Efekt jest rewelacyjny, duzo klientek chwali sobie rezultaty. Nagrzewa sie do 230 stopni- mozna sobie regulować w zaleznosci od preferencji. Mozna tez jej spokojnie uzywac do keratynowego prostowania czy robienia lokow. smile

8

Odp: Prostowanie u fryzjera

Tak jak Zafira, również polecam dobrą prostownicę smile

9

Odp: Prostowanie u fryzjera

Wykonując tego typu zabieg u fryzjera mamy pewność,że będzie on zrobiony poprawnie,bezpiecznie i na wysokim poziomie.Warto oczywiście odwiedzić fryzjera który dysponuje wysokiej jakości kosmetykami,sprzętem do stylizacji włosów.Dobry fryzjer,dobry salon fryzjerski zaopatruje się w takich sklepach jak http://www.ivasklep.pl/
Jest to miejsce w którym jest szeroki wybór produktów do stylizacji włosów,do ich pielęgnacji używanych przez profesjonalistów.Ich produkty nie są dostępne w drogeriach,spotkamy je tylko w salonach spełniających najwyższe standardy.

10

Odp: Prostowanie u fryzjera

Dzięki wielkie za ciekawe porady smile Z całą pewnością przydadzą mi się one smile

11

Odp: Prostowanie u fryzjera

A czemu nie chcesz keratynowego prostowania? Moim zdaniem to lepsza opcja, bo jeden zabieg daje rezultaty na dobre kilka miesięcy. Niedawno zafundowałam sobie go u fryzjera i nie mogę wyjść z podziwu jak gładziutkie mam włosy smile Z tego co podglądałam to fryzjer użył Morroccan keratin treatment z inoaru- to chyba jedna z lepszych keratyn z tego co czytałam w internecie no i też po swoich włosach widzę jak dobrze działa.

12

Odp: Prostowanie u fryzjera

Moim zdaniem to kompletnie nieopłacalne, przecież to się trzyma tylko do następnego mycia. Za kilka takich zabiegów możesz mieć dobrą prostownicę, jeśli masz jakieś problemy z prostowaniem samemu to fajna jest szczotka prostująca. Daje efekt prostych włosów,  a wystarczy się normalnie uczesać

13

Odp: Prostowanie u fryzjera

a ja przed jedną z imprez byłam i nie dość, że włosy są bardziej gładkie i błyszczące, to jeszcze uniesione u nasady. po prostu fryzjer je ładniej układ ai trzymały się tak całą noc

14

Odp: Prostowanie u fryzjera

Mi się wydaje, że chyba lepiej niż takie zwykłe prostowanie zrobić to keratynowe jednak. Dłużej się trzyma i efekt jest warty ceny. Ja miałam na włosach amazon keratin, oczywiście fryzjerka mi robiła smile

15

Odp: Prostowanie u fryzjera

Kreatynowe prostowanie jest dużo trwalsze i lepiej wpływa na włosy niż zwykła prostownica. Ja zastanawiam się nad tym zabiegiem.

16

Odp: Prostowanie u fryzjera

Moja fryzjerka uzywa keratynowego i mam spokoj na dobre kilka miesiecy, nawet do pieciu smile o zwyklym prostowaniu nie slyszalam, raczej wole efekt na dluzej.

17

Odp: Prostowanie u fryzjera

dużo bardziej sie opłaca po prostu kupić swoją prostownicę big_smile

18

Odp: Prostowanie u fryzjera

Dziewczyny to nie to samo, fryzjer po umyciu i pielęgnacji nakłada specjalne preparaty, po których włosy błyszczą się na kilometr a przy tym jest ich dużo na objętość, ja korzystałam kilka razy i bardzo ten efekt mi się podobał. Nawet tydzień temu w dniu urodzin wybrałam się do salonu żeby poprawić sobie nastrój i zadbać nieco o wygląd smile

19

Odp: Prostowanie u fryzjera

Według mnie nie ma sensu chodzić do fryzjera, żeby prostować włosy, wystarczy zainwestować w dobra prostownice, ja kupiłam  i kompletnie nie widzę różnicy w tym jak wychodziłam od fryzjera, prostownica ma szerokie płytki szybko prostuje włosy i sa w takim stanie jak na początku cały dzień

20

Odp: Prostowanie u fryzjera

Byłam, ale tak jak dziewczyny radzę - lepiej kupić sobie porządną, dobrze wyprofilowaną prostownicę, która ma różne tryby niż latać i prostować włosy u fryzjera tongue zapłacisz za to dużo, a efekt dość krótkotrwały.

21

Odp: Prostowanie u fryzjera

Racja, ale fryzjer ma wprawę, której nie zastąpi najlepsza prostownica...

22

Odp: Prostowanie u fryzjera

u siebie w salonie coraz częściej przeprowadzam zabiegi keratynowego prostowania, potrzebna jest dobra prostownica z super gładkimi płytkami, świetnie się sprawdza. Oprócz tego odpowiednie kosmetyki ale tak jak piszą wyżej wprawna ręka.

23

Odp: Prostowanie u fryzjera

Na Kasprzaka robią profesjonalnie i ceny maja przystępne. Super obsługa, gorąco Ci polecam. Dobrze jest sobie wcześniej rezerwację zrobić. Ja chodzę do prawdziwego artysty fryzjerstwa, ale tam wszyscy są świetni.

24

Odp: Prostowanie u fryzjera

Tylko u fryzjera jest dobry efekt i niezniszczone włosy