76

Odp: Kremy do rąk

Krem mam zawsze przy sobie, używam wg potrzeby smile Czasami raz dziennie, czasami po każdym myciu. Do tego raz na jakiś czas te rękawiczki epiltouch.

77

Odp: Kremy do rąk

[quote=niechcemisie]Przyznajcie się, ile razy dziennie używacie kremu do rąk smile[/quote]

Teraz latem to raz dziennie ale zimą.... po każdym myciu rąk :-) A że myje je kilkanaście razy dziennie (pracuje z pieniążkami)- to tubka kremu znika w mgnieniu oka. A rękawiczki Epiltouch to raz na 4-5 tygodni.

78

Odp: Kremy do rąk

[quote=niechcemisie]Przyznajcie się, ile razy dziennie używacie kremu do rąk smile[/quote]
mysle, ze 3-4 razy dziennie smile Mam jeden w lazience, jeden w torebce smile

79

Odp: Kremy do rąk

Trzymałabym się raczej kosmetyków z naturalnym składem, bez parafiny itp. farmona jest bardzo daleko od bycia naturalną smile kremy do rąk z Vianka są fajne, nietestowane na zwierzakach i naturalne.

80

Odp: Kremy do rąk

kremy do rąk z Neutrogeny bardzo pomogły mi w zimie, na wielkich mrozach, więc polecam.

81

Odp: Kremy do rąk

Krem ziołowy do rąk daje fajne efekty - Hildegard Braukmann ma u siebie coś takiego. W moim przypadku zmiana naprawdę mocna, zdecydowanie na plus, cera pozytywnie odmieniona. Używam kremu raz dziennie - to wystarczy dla utrzymania skóry rąk w dobrej, normalnie kondycji. Oczywiście nad fajnymi efektami trzeba się było mocno napracować, ale wszystko poszło na plus.

82

Odp: Kremy do rąk

[quote=niechcemisie]Przyznajcie się, ile razy dziennie używacie kremu do rąk smile[/quote]
raz big_smile a czasem ani razu..

83

Odp: Kremy do rąk

Kremy do rąk mam chyba prawie wszystkich marek, tych z rozsądnymi cenami. W domu trzymam ich sporo, w pracy też mam jeden, dodatkowy w torebce i jeszcze w samochodzie. Szybko przesusza mi się skóra na dłoniach zwłaszcza, że często je myję, kiedy jestem poza domem.

84

Odp: Kremy do rąk

Ja obecnie używam kremu do rąk firmy kamil.

85

Odp: Kremy do rąk

Krem do rąk HB - da radę. Super działa na suchą skórę, wzmacnia ją, poprawia jej stan.
Akurat nam się w krótkim czasie udało diametralnie odmienić sytuację.
Używam raz dziennie, dzięki temu nie mam żadnych problemów, nic złego się niee dzieje.

86

Odp: Kremy do rąk

Próbowałam różnych jednak do moich rak najlepszy okazał sie olej kokosowy.

87

Odp: Kremy do rąk

> drapka napisał/a:

> Próbowałam różnych jednak do moich rak najlepszy okazał sie olej kokosowy.

Stosujesz go do smarowania w ciągu dnia? Ja mam po nim za długo lepkie ręce. Używam do masażu innych partii ciała, a to, co zostaje na dłoniach, wsmarowuję w nie, ale jednak trzeba trochę poczekać, zanim zacznie się coś robić nimi.

88

Odp: Kremy do rąk

Teraz mam z evree i sobie chwalę..

89

Odp: Kremy do rąk

Aktualnie z avonu mam taki z serii spa. Fajnie pachnie lawendą. smile

90

Odp: Kremy do rąk

Hmm, akurat ja nie przepadam z kosmetykami z avonu czy farmony... te drugie maja czesto dosc intensywny zapach, ktory mi przeszkadza smile z kremow do rak chwale sobie eveline i ich serie handmed- dokladnie to jest krem serum. u mnie ladnie wygladzil i nawilzyl dlonie,ogolnie staram sie z 2-3 razy kremowac nim dlonie w ciagu dnia. glownie po myciu rak, kiedy czuje, ze skora jest taka nieprzyjemnie napieta

91

Odp: Kremy do rąk

Mnie bardzo przypadł do gustu krem do rąk z Eveline dokładnie Handmed+ wygładzający, bardzo dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania i ładnie pachnie. Długo szukałam kremu, który poradziłby sobie z moja szorstką skórą dłoni, niestety u mnie problem nasila się zimą.

92

Odp: Kremy do rąk

> cinderella napisał/a:

> Hmm, akurat ja nie przepadam z kosmetykami z avonu czy farmony... te drugie maja czesto dosc intensywny zapach, ktory mi przeszkadza smile

A nie te pierwsze? Avon wszystkie kosmetyki ma o bardzo mocnych zapachach. Mam teraz krem Farmony do rąk, specjalny zimowy taki, do twarzy również, i jakoś nie bardzo mają intensywny zapach, co raczej też by mi przeszkadzało.

93

Odp: Kremy do rąk

a testowalas eveline? bo mi ostatnio w rece wpadl i krem arganowy- nie rozstaje sie z nim juzod dluzszego czasu, bo dobrze nawilza i wygladza. teraz nawet mróz mi niestraszny i na dobre pożegnalam sie z szorstkimi dlonmi wink

94

Odp: Kremy do rąk

Naturalny krem do rąk - wszystko powinno być w najlepszym porządku, a przynajmniej tak to wyglądało u mnie. Teraz mam już normalną skórę dłoni, a miałam ogromne problemy z ich suchością. Docelowo pozwoliło mi to mocno odmienić sytuację i teraz jest normalnie, ale faktycznie - na duże zmiany trzeba solidnie popracować.

95

Odp: Kremy do rąk

no ja jegdnak uwielbiam neutogenę z malina nordycka i kamill- moje dwa ulubione kremy

96

Odp: Kremy do rąk

Koleżanka z pracy poleciła mi Ziaję MED z mocznikiem. Miała bardzo szorstką skórę i pomogło jej od pierwszego użycia. Faktycznie ma teraz takie przyjemne łapki smile

97

Odp: Kremy do rąk

Z racji tego, że jestem pielęgniarką i często zakadam rękawiczki, to moja skóra na dłoniach jest co jakkś czas w złym stanie. Ostatni krem jaki miałam nie pomogl. W tym tygodniu kupiłam w aptece Cetaphil DA Ultra krem intensywnie nawilżający. Jest w tubce, idealny to torebki, żeby go miec cały czas przy sobie.Faktycznie, intensywnie nawilża moje dłonie. A na codzień smaruję swoje ciało balsamem z tej samej serii Cetaphil MD Dermoprotektor.

98

Odp: Kremy do rąk

W pracy mam wymóg mycia rąk co 60 minut, poza tym zawsze, gdy zajdzie potrzeba, a zachodzi często. Do tego każde mycie odbywa się przy użyciu specjalnego żelu dezynfekującego. Dłonie zaczęły mi się robić brzydkie, nieprzyjemne w dotyku po wewnętrznej stronie, z taką napiętą i suchą skórą. Dobrze podziałało częstsze używanie kremu do rąk Anida. Tworzy fajną warstwę ochronną, przyjemnie pachnie. Jak łapki się robią suche to błyskawicznie je natłuszcza i zmiękcza skórę. Nie trzeba jakoś specjalnie długo czekać, aż wchłonie się na tyle, żeby móc coś robić, choć nie jest to błyskawiczne.

99

Odp: Kremy do rąk

Omijaj ten zakaz, dobrze radzę... Inaczej Ci skórę chlor zniszczy...

100

Odp: Kremy do rąk

Dobry krem z apteki miałam Mediderm, ale ja muszę mieć dosyć tłuste kremy i taki był