26

Odp: Alkohol na imprezie

Mam takie samo podejście. Jak piję, to dla smaku, dla towarzystwa. Ostatnio gustuję w słodkich trunkach. O tym, [url=http://eu-eu.eu/czego-potrzebujesz-do-wyrobu-trunkow-i-nalewek/]jak zrobić nalewkę przeczytałam na eu-eu.eu/czego-potrzebujesz-do-wyrobu-trunkow-i-nalewek[/url]. Jeśli interesuje Was ta tematyka, to koniecznie zajrzyjcie!

27

Odp: Alkohol na imprezie

Staram się nie pić czystej wódki, zdecydowanie wolę whisky. Proszę: [url]http://sklepzwhisky.pl[/url] Kiedyś zatrułam się czystą wódką, więc teraz przerzuciłam się na coś lepszego.

28

Odp: Alkohol na imprezie

A czy nie lepiej urządzić jakąś imprezę bezalkoholową? Jakiś paintball lub wyjście na basen?

29

Odp: Alkohol na imprezie

Ooooo pojechałabym na jakiś kulig z gorącym bigosem albo na jakąś wycieczkę górską smile

30

Odp: Alkohol na imprezie

Albo jakaś impreza w stylu ...[url=http://drivingexperience.pl/event-na-zamarznietych-jeziorach-szwecji/]takiego eventu na zamarzniętym jeziorze[/url] wink Po co się ograniczać?

31

Odp: Alkohol na imprezie

Oooo.... coś ciekawego big_smile Zimą chyba trzeba bardziej zaciekawiać ludzi, żeby skusić ich na plener, za wyjątkiem miłośników niskich temperatur wink

32

Odp: Alkohol na imprezie

Ja preferuję kolorowe drinki smile jednak pijam rzadko ze względu na wykonywany zawód dlatego nie mam "doświadczenia" w piciu big_smile Często łamie mnie niemiłosiernie szybko dlatego bez 2kc się u mnie nie obejdzie jeśli nie chcę sobie narobić wstydu big_smile Poza tym uwielbiam słodkie wina, człowiek od razu lepiej się czuje po jednej lampce smile

33

Odp: Alkohol na imprezie

Z alkoholem trzeba uważać bo jak poniesie fantazja to nie ma przebacz. Wybrałam się ze znajomymi niedawno do klubu po imprezie wracając do domu panom było mało i niestety zakończyło się to mandatami za picie alkoholu w miejscu publicznym. Mąż miał na drugi dzień niezłą polewkę z tej sytuacji jednak mi nie było do śmiechu i postanowiłam zapłacić szybko mandat.

34

Odp: Alkohol na imprezie

Zdecydowanie drinki.

35

Odp: Alkohol na imprezie

Ja wolę piwo, ewentualnie szoty wódki, ale staram się nie nadużywać, gdyż łatwo stracić nad sobą kontrolę.

36

Odp: Alkohol na imprezie

Ja to się zastanawiam, co ja będę robić na weselu: nie tańczę i wódki nie piję big_smile

37

Odp: Alkohol na imprezie

Zdecydowanie smakowy.

38

Odp: Alkohol na imprezie

Ja preferuję wino/whisky smile nie przepadam za piwem.

39

Odp: Alkohol na imprezie

Piwo craftowe, crafcik kochany zawsze. Pinta, Funky Fluid, Kingpin, Brokreacja, Recraft, Inne Beczki, Raduga i wiele wiele innych smile

40

Odp: Alkohol na imprezie

U mnie zawsze królują wina, polecam czerwone bułgarskie albo białe alzackie

41

Odp: Alkohol na imprezie

Dla mnie też wino i nie wyobrażam sobie bez niego imprezy. Lubię wina kalifornijskie.

42

Odp: Alkohol na imprezie

Impreza w pubie - może być piwo, impreza okolicznościowa - mogą być drinki, ale jak jestem sama w domu, to zawsze wino! big_smile

43

Odp: Alkohol na imprezie

Lubie drinki i to je zazwyczaj pije na imprezach. Ostatnio na małym przyjacielskim spotkaniu odkryłam genialny smak drinka Double Ocean z wykorzystaniem syropu blue curacao. Chyba to będzie mój ulubiony smak w najbliższym czasie.

Ostatnio edytowany przez Alka33 (2021-02-03 21:24:57)

44

Odp: Alkohol na imprezie

U mnie najlepsze są słodkie wina, czerwone:)

45

Odp: Alkohol na imprezie

Ja bym postawiła na wino, które doskonale sprawdzi się podczas uroczystej kolacji. Na bardziej kameralnych imprezach, takich jak urodziny, czy imieniny, warto postawić na szeroki wybór drinków, czy alkoholi niskoprocentowych. Ale także można się bawić bez alkoholu, ale to już nie impreza:) Żartuje oczywiście. Ważne jest towarzystwo a alkohol bądź nie to tylko dodatek.