26

Odp: Alkohol na imprezie

Mam takie samo podejście. Jak piję, to dla smaku, dla towarzystwa. Ostatnio gustuję w słodkich trunkach. O tym, [url=http://eu-eu.eu/czego-potrzebujesz-do-wyrobu-trunkow-i-nalewek/]jak zrobić nalewkę przeczytałam na eu-eu.eu/czego-potrzebujesz-do-wyrobu-trunkow-i-nalewek[/url]. Jeśli interesuje Was ta tematyka, to koniecznie zajrzyjcie!

27

Odp: Alkohol na imprezie

Staram się nie pić czystej wódki, zdecydowanie wolę whisky. Proszę: [url]http://sklepzwhisky.pl[/url] Kiedyś zatrułam się czystą wódką, więc teraz przerzuciłam się na coś lepszego.

28

Odp: Alkohol na imprezie

A czy nie lepiej urządzić jakąś imprezę bezalkoholową? Jakiś paintball lub wyjście na basen?

29

Odp: Alkohol na imprezie

Ooooo pojechałabym na jakiś kulig z gorącym bigosem albo na jakąś wycieczkę górską smile

30

Odp: Alkohol na imprezie

Albo jakaś impreza w stylu ...[url=http://drivingexperience.pl/event-na-zamarznietych-jeziorach-szwecji/]takiego eventu na zamarzniętym jeziorze[/url] wink Po co się ograniczać?

31

Odp: Alkohol na imprezie

Oooo.... coś ciekawego big_smile Zimą chyba trzeba bardziej zaciekawiać ludzi, żeby skusić ich na plener, za wyjątkiem miłośników niskich temperatur wink

32

Odp: Alkohol na imprezie

Ja preferuję kolorowe drinki smile jednak pijam rzadko ze względu na wykonywany zawód dlatego nie mam "doświadczenia" w piciu big_smile Często łamie mnie niemiłosiernie szybko dlatego bez 2kc się u mnie nie obejdzie jeśli nie chcę sobie narobić wstydu big_smile Poza tym uwielbiam słodkie wina, człowiek od razu lepiej się czuje po jednej lampce smile

33

Odp: Alkohol na imprezie

Z alkoholem trzeba uważać bo jak poniesie fantazja to nie ma przebacz. Wybrałam się ze znajomymi niedawno do klubu po imprezie wracając do domu panom było mało i niestety zakończyło się to mandatami za picie alkoholu w miejscu publicznym. Mąż miał na drugi dzień niezłą polewkę z tej sytuacji jednak mi nie było do śmiechu i postanowiłam zapłacić szybko mandat.

34

Odp: Alkohol na imprezie

Zdecydowanie drinki.

35

Odp: Alkohol na imprezie

Ja wolę piwo, ewentualnie szoty wódki, ale staram się nie nadużywać, gdyż łatwo stracić nad sobą kontrolę.

36

Odp: Alkohol na imprezie

Ja to się zastanawiam, co ja będę robić na weselu: nie tańczę i wódki nie piję big_smile

37

Odp: Alkohol na imprezie

Zdecydowanie smakowy.

38

Odp: Alkohol na imprezie

Ja preferuję wino/whisky smile nie przepadam za piwem.

39

Odp: Alkohol na imprezie

Piwo craftowe, crafcik kochany zawsze. Pinta, Funky Fluid, Kingpin, Brokreacja, Recraft, Inne Beczki, Raduga i wiele wiele innych smile

40

Odp: Alkohol na imprezie

U mnie zawsze królują wina, polecam czerwone bułgarskie albo białe alzackie

41

Odp: Alkohol na imprezie

Dla mnie też wino i nie wyobrażam sobie bez niego imprezy. Lubię wina kalifornijskie.

42

Odp: Alkohol na imprezie

Impreza w pubie - może być piwo, impreza okolicznościowa - mogą być drinki, ale jak jestem sama w domu, to zawsze wino! big_smile

43

Odp: Alkohol na imprezie

Lubie drinki i to je zazwyczaj pije na imprezach. Ostatnio na małym przyjacielskim spotkaniu odkryłam genialny smak drinka Double Ocean z wykorzystaniem syropu blue curacao. Chyba to będzie mój ulubiony smak w najbliższym czasie.

Ostatnio edytowany przez Alka33 (2021-02-03 21:24:57)

44

Odp: Alkohol na imprezie

U mnie najlepsze są słodkie wina, czerwone:)