51

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

> niechcemisie napisał/a:

> Summerlove, zrobiłabyś to? To okrutne... w niejednej kobiecie mogłabyś rozbudzić nadzieję na to, że są tacy faceci i potem szukałaby, a jej szukanie na niepowodzenie skazane... albo co gorsza cierpiałaby do końca życia, że taki wspaniały  facet ją wystawił i zniknął tongue

Iwaaa... czemu takich panów jest coraz mniej?

Kochana myślę, że to kwestia tego równouprawnienia i unisexu.

52

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

> niechcemisie napisał/a:

> Summerlove, zrobiłabyś to? To okrutne... w niejednej kobiecie mogłabyś rozbudzić nadzieję na to, że są tacy faceci i potem szukałaby, a jej szukanie na niepowodzenie skazane... albo co gorsza cierpiałaby do końca życia, że taki wspaniały  facet ją wystawił i zniknął tongue

Oczywiście że tak:) Niech przynajmniej mają co wspominać i kiedyś opowiadać wnuczkom;) Ja też miło wspominam facetów, którzy kiedyś miło się do mnie odnieśli, nawet jeśli to była tylko rozmowa i oryginalny komplement;)

53

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

O jejku, to powinien przeczytać każdy facet. Może gdyby zrozumieli, że właśnie takim zachowaniem zapadają kobietom w pamięć, częściej byliby dla nas tacy mili, zamiast próbować w durny sposób imponować byle czym.

54

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Ale te różnice też są pociągające, gdyby nie to, faceci nie byliby dla nas tak ciekawi;)

55

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

To byłaby rewolucyjna zmiana, ale chyba nie umiałabym zachowywać się jak typowy mężczyzna

56

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Kwestia wprawy... Ja bym zaczęła od zaczepiania kobiet, ale w takix sposób jak lubimy;) Ciekawe czy byłyby zaskoczone....

57

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Wolałabym jednak nie zamieniać się z facetami, bo pewnie nie umiałabym zachować się odpowiednio wink

58

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Zrobiłabym wtedy w domu te wszystkie remonty i naprawy, których nie zrobię jako kobieta:D