26

Odp: kolor ubrań

[quote=pinkmause]A ja się do fioletu już chyba nigdy nie przekonam...[/quote]

czemu? fiolet też jest fajny smile

27

Odp: kolor ubrań

[quote=asiula83]a ja gustuję w szarości i w czerni ....[/quote]
ja też miałam taki czas
w szkole średniej wszelkie odcienie niebieskiego, a potem brąz i coraz ciemniej coraz ciemniej smile
a teraz już bardziej optymistycznie u mnie w szafie

czarny jest o tyle fajny, że jest elegancki i do wszystkiego pasuje smile

28

Odp: kolor ubrań

i wyszczupla wink

29

Odp: kolor ubrań

To dlatego pewie nie używam na codzień... wink

30

Odp: kolor ubrań

zafundowałam sobie bluzkę kolor- różowy ale taki stonowany - taki brudny róż

31

Odp: kolor ubrań

ja dziś zakochałam się w różowym płaszczyku big_smile ale były ostatni 2sztuki i obie w rozmiarze 42... sad

powiedzcie mi czy takie płaszczyki jak na zdjęciu-z takiego materiału, ale zimowe są naprawdę ciepłe?zamierzam sobie kupić, ale nie wiem czy nie będę marznąć...

32

Odp: kolor ubrań

ja Ci powiem że ja mam wełniany płaszcz ale nie jest ocieplany, bo podobno teraz nie ma czegos takiego jak ocieplane płaszcze - tak mi powiedziała Pani ekspedientka
a w zimę jest zimno bynajmniej w tym moim i mam go za kolana- ale jest zimno ...

33

Odp: kolor ubrań

nie wiem czy ciepły,ale śliczny - gustowny, prosty, elegancki. I fajny kolorek

34

Odp: kolor ubrań

mi sie podobaja płaszcze gdzie guziki są dwurzędowo - nie wiem czemu - ale jest ładniejszy płaszczyk

35

Odp: kolor ubrań

nie chodzi mi o krój czy kolor płaszcza, tym bardziej tego, który jest na zdjęciu wink
interesuje mnie tylko czy takie płaszcze są ciepłe, bo mam dosyć normalnych kurtek wink

36

Odp: kolor ubrań

moim zdaniem ciepłe to są...
ale płaszcze to lubię długaśne... smile

37

Odp: kolor ubrań

płaszcze mam do kolan albo do łydek, bo też lubię jak mi ciepło, a kurtki to od lat nie mam żadnej, jakoś tak wyszło

38

Odp: kolor ubrań

ja mam płaszcz zimowy a wygląda jak jesienny - czy jest ciepły ... taki sobie- mój nie ma ocieplania z tego powodo iż jest z wełny a wełna podobno jest ciepła ... wiadomo ze jak jest mróz -10 to i w kurtce zmarzniesz

39

Odp: kolor ubrań

ja mam kurtkę puchową, ta jest ciepa... smile

40

Odp: kolor ubrań

Też mam podobny problem...chciałabym płaszczyk na zimę ale boję się że nie jest ciepły i będę marzła....

41

Odp: kolor ubrań

a ja się zdecydowałam i jutro idę szukać i kupować big_smile
chciałam dzisiaj, ale zapomniałam o święcie i okazało się, ze Manu zamknięta... tongue

42

Odp: kolor ubrań

Ja jestem bardzo zadowolona z płaszczyka swojego chociaż waktycznie nie jest az tak ocieplany ale ma podszewke.Troszke cieplej trzeba się ubierać ale super wygląda i jest wygodny

43

Odp: kolor ubrań

płaszczyk zdecydowanie lepiej wygląda niż kurta i osoba lepiej się prezentuje niż w kurtce, no i nie będziesz miała problemów z pęcherzem (przeziębionym) czy z nerkami

44

Odp: kolor ubrań

W takim płszczyku trochę się poważniej wygląda.Odkąd go ubieram nikt nie mówi mi "takie dziecko a już mężatka" big_smile

Ostatnio edytowany przez Beata (2009-11-11 18:01:39)

45

Odp: kolor ubrań

he he he he he niektórzy ludzie śmieszni są, nie ma co

46

Odp: kolor ubrań

Ja czasami też mam ubaw, jak się przyznam do niemal 10-letniego syna... Niektórzy tak patrzą, jakbym była ufo...

47

Odp: kolor ubrań

taka nieziemksa, niesamowita jesteś ....

48

Odp: kolor ubrań

a jak, dyplom wedźmy mam w kieszeni...

49

Odp: kolor ubrań

ha ha ha, nie to miałam na myśli smile a to szkołę jakąś specjalną kończyłaś?

50

Odp: kolor ubrań

płaszczyk ładny ale moim zdaniem nie na zimę... ja w swoim marznę, dlatego mam też jeszcze kurtkę smile