601

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja jestem mega zadowolona z mojego najświeższego zakupu, a mianowicie Mgiełki Magic Water Make-Up Academie Bielendy. Jest ekstra, ponieważ można jej używać jako bazę pod makijaż, rozświetlacz jako wykończenie i utrwalenie make-upu, oraz jako dodatkowe nawilżenie skóry. Świetnie sprawdza się też jako odświeżenie looku i cery w ciągu dnia.

602

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam dziś maskę do włosów Vianek, bo jest dodatkiem do nowego Zwierciadła smile

603

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja to w ogóle kupuje dużo kosmetyków, uwielbiam testować nowosći. Ostatni raz na zakupach kosmetycznych byłam w Rossamanie jakiś tydz temu i kupiłam ten olejek w balsamie Botanic Expert z Eveline ( za mniej więcej 15 zł ). Odżywia, regenruje a przy okazji rozśwetla skórę. Efekty da się zauważyć w zasadzie juz po pierwszej aplikacji. A ten zapach... Obłęd!

604

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

kupiłam silnie regenerujący krem-kuracja multiodżywczy z age thepary od eveline. Mam bardzo suchą skórę na buzi, a ten krem daje mi po prostu ukojenie. Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę. Wygląda ona po nim tak świeżej i młodziej.

605

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kolejne neony hi hybrid z serii Sport smile bardzo ładnie się prezentują na rękach. <3

606

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No mój pokój wygląda jak mini drogeria, ostatnio zakochałam się w produktach poleconych przez swoją kosmetyczkę. Są to kosmetyki marki Nanili - rewelacyjnie działają na moją skórę (zmagam się z trądzikiem różowatym) łagodzą podrażnienia i koją. smile

607

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

dziś zaopatrzyłam się w nową paczkę plastrów do depilacji. Uwielbiam je za szybkie wyniki i trwałe rezultaty, stosowanie bez czasu przygotowania są po prostu gotowe do użycia. Oraz za efekt peelingu i nawilżenia

608

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Chyba Veet? Ja ostatnio kupiłam sobie na zapas krem z tej firmy, taki do skóry wrażliwej. Wyjeżdżam na urlop i warto go mieć pod ręką. smile

609

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

W sklepie Bellita jest black friday i oczywiście kupiłam Authentic Beauty Concept ze niżką. Już sie nie moge doczekać kiedy przyjda. Dam znac jak tylko pierwszy waz ich uzyję

610

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Cześć,
Ja ostatnio kupiłam kilka kosmetyków. KEVIN MURPHY Leave-in.repair działa cudownie. W pomieszaniu z szamponem czyni cuda smile Mój ulubiony sklep to hairbar.pl

611

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No ja trochę zaszalałam ... roll i kupiłam z Semilaca nowy Extend z drobinkami i kilka lakierów z wyprzedaży ... ale wyszła stówka i dostałam za grosz jeszcze semilike brokatowy big_smile więc w sumie to można powiedzieć że zaoszczędziłam wink

612

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dla mnie odkryciem był ten żel aloesowy .
Lubię go za to, że ma wiele zastosowań  – ja najczęściej używam na twarz pod krem, żeby dodatkowo nawilżyć cerę (czasem nakładam solo) i na włosy (mieszam z wodą 1:1 w hydronetce i spryskuje nim włosy). Latem pomógł mi ukoić czerwoną od słońca skórę i dodatkowo fajnie schłodził.

613

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

> sun_sun napisał/a:

> Dla mnie odkryciem był ten żel aloesowy .
Lubię go za to, że ma wiele zastosowań  – ja najczęściej używam na twarz pod krem, żeby dodatkowo nawilżyć cerę (czasem nakładam solo) i na włosy (mieszam z wodą 1:1 w hydronetce i spryskuje nim włosy). Latem pomógł mi ukoić czerwoną od słońca skórę i dodatkowo fajnie schłodził.

zel aloesowy w wakacje był u mnie hitem na ciało, świetnie lagodzil podrazniona skore

ostatnio kupiłam sobie odzywke do rzes z Eveline jako baza pod tusz, ale nie jestem zadowolona jak na razie, bo strasznie skleja mi rzesy zamiast ladnie je rozczesac

614

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Odżywcze masło do ciała z  naturalnej linii . Super jest

615

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio zakupiłam sobie rewelacyjny balsam do ust Sweet Lips

616

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

moją ulubioną odżywkę do paznokci - care colour wink kolor Rose jest bardzo delikatny i subtelny, na co dzień w sam raz wink

617

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wodę toaletową Mexx Forever classic never boring, ale tak niezbyt trafiony jest dla mnie ten zapach.
Booster redukujący zmarszczki Uzdrovisco - o działaniu na razie nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ale polubiłam bardzo tego typu kosmetyki, a ten niczym nie podpadł, więc korzystam.
Krem pod oczy Tołpa 30+ futuris - całkiem fajnie się nakłada, szybko można się pomalować, nie podrażnia, ogólnie na plus.

618

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

żel pod oczy z hialuronem. Mam problemy z cieniami i suchą skórą w tym rejonie. Żel bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę, czasem trzymam go w lodówce i wtedy daje przyjemne chłodne ukojenie po ciężkim dniu smile

619

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

2 lakiery do paznokci - czerwony i fiolet