76

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Ważne jest by dzieci od małego uczyć języków zaczynając od zabaw , dzieciaki są bardzo chłonne i napewno gdy będą starsze to bardzo to docenia i bedzie im łatwiej w życiu:)

77

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Małe dziecko mały kłopot , duże dziecko duży kłopot.To powiedzenie nic nie straciło na aktualności.Córka aktualnie zdaje maturę a od prawie roku uczęszczała na zajęcia dodatkowe - korepetycje z matematyki. Zdecydowaliśmy się , zresztą jak kilka innych koleżanek córki .Widziałam ,że dość sumiennie przepracowała ten czas  ale zastanawiam się jaki będzie teraz efekt w postaci wyników matury. Wierzę w nią bardzo ale jednocześnie bardzo się boję ... taka chyba już niedola rodziców.

78

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Dzisiaj można dużo się nauczyć samodzielnie.
Proponuję poczytać i przekonać się samemu.

79

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Mój maluch chodzi do pierwszej klasy w Legnicy do szkoły prywatnej [url]http://www.prywatnaszkola.pl[/url] tam dzieci od pierwszej klasy uczą się dwóch języków, opłata jest jedna. Poza tym mozna wybierać spośród różnych zajeć dodatkowych, które są realizowane w szkole np. tańce, szachy, zajęcia plastyczne itp. Dzięki temu nie trzeba wozić dzieci po całym mieście, wszyskto jest na miejscu.

80

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Moja córka bierze udział w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych ( głownie sportowych). Ale wszystkie z nic odbywają się po lekcjach, na terenie szkoły do której chodzi ( Te Vizja na warszawskiej Ochocie). Nie są dodatkowo płatne a widzę, że sporo dzieci z nich korzysta.

81

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Wiele osób wypowiada się na temat oświaty, szkoły i problemów z nią związanych. Z jednej strony super - na pewno jest to temat ważny i trzeba o nim rozmawiać. Niestety, często są to opinie wyssane z palca, nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.
Ja, jeśli mam jakieś wątpliwości lub chcę się czegoś dowiedzieć, a nawet zapytać eksperta, zawsze korzystam z sieci - jest tam sporo ciekawych artykułów, informacji, wskazówek i rad związanych z oświatą, a także możliwość skorzystania z fachowej porady ekspertów.