76

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Mój maluch chodzi do pierwszej klasy w Legnicy do szkoły prywatnej- tam dzieci od pierwszej klasy uczą się dwóch języków, opłata jest jedna. Poza tym mozna wybierać spośród różnych zajeć dodatkowych, które są realizowane w szkole np. tańce, szachy, zajęcia plastyczne itp. Dzięki temu nie trzeba wozić dzieci po całym mieście, wszyskto jest na miejscu.

77

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Moja córka bierze udział w wielu ciekawych zajęciach dodatkowych ( głownie sportowych). Ale wszystkie z nic odbywają się po lekcjach, na terenie szkoły do której chodzi. Nie są dodatkowo płatne a widzę, że sporo dzieci z nich korzysta.

78

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Wiele osób wypowiada się na temat oświaty, szkoły i problemów z nią związanych. Z jednej strony super - na pewno jest to temat ważny i trzeba o nim rozmawiać. Niestety, często są to opinie wyssane z palca, nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.
Ja, jeśli mam jakieś wątpliwości lub chcę się czegoś dowiedzieć, a nawet zapytać eksperta, zawsze korzystam z sieci - jest tam sporo ciekawych artykułów, informacji, wskazówek i rad związanych z oświatą, a także możliwość skorzystania z fachowej porady ekspertów.

79

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Ja uważam że warto dzieci wysłać na naukę języków, bo one najszybciej się ich uczą.

80

Odp: Zajęcia dodatkowe dla dzieci

To fakt, nawet kilkumiesięczne dzieci coś tam przyswajają...