51

Odp: Przytulenie to zdrowie.

O  dużej  mocy przytulania, świadczą  kampanie społeczne, które mają uzmysłowić ludziom, jak istotna jest bliskość z drugim człowiekiem. Przytulanie ma swój dzień w kalendarzu - 24 czerwca.

52

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Dzikuska chce nas zeswatać tongue

Jak myślicie, które zwierzęta są najlepsze do przytulania? Bo z ludźmi to różnie bywa, o czym świadczy stopień niezaspokojenia potrzeby przytulania w społeczeństwie.

53

Odp: Przytulenie to zdrowie.

A może rozdzielić tongue A my takie papużki nierozłączki big_smile
Zwierzęta do przytulania... nie mam kota, ale jestem w nich zakochana,
wystarczy,że spojrzę na oczy kota i już go kocham smile
[img]//niespodzianka.pl/presents/8f6e3a5e5ccae274461531f2bd2120d9.jpg[/img]

54

Odp: Przytulenie to zdrowie.

To mówisz, że każdego kotka lubisz nawet takiego dachowca? smile podziwiam Ciebie ;* twoja miłość jest do nich wielka. Ja wolę zamiast kotki pieski. Mogę powiedzieć, że pies to faktycznie najlepszy przyjaciel człowieka. On potrafi mnie odpowiednio zrozumieć i on potrafi mnie odpowiednio pocieszyć.

55

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Tak, dachowce też kocham smile
Psy też bardzo lubię, ale tu jest temat o przytulaniu i wolę przytulić mruczącego kiciusia smile

56

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Kiedyś zdecydowanie wolałam psy, dopóki nie przybłąkał się zimą kotek. Teraz kocham jedne i drugie. Tyle że... mój piesek nigdy nie był przytulaśny big_smile Dopiero przed śmiercią sad Z kolei kot był mega pieszczochem, kiedy był młody, a teraz... teraz nie nadaje się już do przytulania.

57

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Bo kot owija właściciela wokół paluszka i on dyktuje warunki smile
Dowód-ten zabawny, ale też pouczający filmik w linku.
[url]http://kocicoach.pl/koty-rzadza/[/url]

58

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Co do przytulania to to jest to !! big_smile Ale niestety większość panów nie uważa tego za aż tak konieczne... hmm A co do zwierząt to ja uwielbiam zaspiać z moim kocurem którego pewnie miażdżę jak zasypiam i faktycznie owinął mnie sobie wokół palca bo tylko miałknie to lecę wink A ile się mu już wybaczyło poniszczonych mebli i zasłon i tapet w domu to nie zliczę ;P

59

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Miłość Ci wszystko wybaczy smile
Ach te kocie oczy...
Mężczyzna nie lubi się przytulać?
Przed czy po? tongue

60

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Powstają profesjonalne salony przytulania,więc jest popyt nawet za opłatą:) A jak macie to za darmo to tym bardziej warto korzystać!

61

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Nie ma mnie kto przytulić sad
Kilkusekundowe uściski koleżanek nie mają chyba właściwości terapeutycznych. Kot ucieka. Poduszka nie przytula - to ja ją przytulam. I aż do tej pory nawet o tym nie myślałam, że przez jakieś osiem lat z nikim się nie przytulałam, oprócz przytulaśnej koleżanki na długich przerwach między wykładami.

62

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Nie tylko Ty odczuwasz ten brak... Ale teraz są nawet salony przytulania profesjonalnego, choć w większych miastach tylko...

63

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Hmm... gdzieś na fejsie widziałam artykuł o starszym panu, który jako wolontariusz przychodzi do szpitala przytulać dzieci. Cudowne <3 Nazywa się David Deutchman i znajdziecie o nim dużo w sieci. Świetna historia smile

64

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Niektórzy nawet płacą za przytulanie, więc jest jak widać baaardzo potrzebne...

65

Odp: Przytulenie to zdrowie.

Można się przytulac także do psa czy kota.... Efekt terapeutyczny będzie taki sam...