251

Odp: wzmocnienie paznokci

A czy na takich wzmocnionych paznokciach efekt syrenki wygląda dobrze?

252

Odp: wzmocnienie paznokci

Uzywam odżywki regularnie od kilku tygodni i calkiem szybko wzmocnila paznokcie, fajnie utwardza i to bez podraznien. Dotychczas robilam sobie hybrydy i szukalam odżywki, ktora je odbuduje, ale jednoczesnie nie uczuli. Ta sprawdza sie super smile

253

Odp: wzmocnienie paznokci

Fajne propozycje.

254

Odp: wzmocnienie paznokci

eveline ma dobre odżywki według mnie. Ja mam z natury słabe i kruche paznokcie, ale kiedy już nie radzę sobie z nimi to biorę jedną z ich odżywek, dwa tygodnie stosowania i po problemie - na jakiś czas mam spokój. Teraz jestem na etapie keratin pro, kosztuje z dychę i już widzę pierwsze efekty

255

Odp: wzmocnienie paznokci

Tak samo mam kruche, słabe, cienkie, łamliwe. W dodatku z okropnie szeroką płytką. Tak chciałabym mieć smukłe i mocne paznokcie sad

Jakiś czas temu było już tak źle, że złamał mi się paznokieć przy próbie włożenia ręki do kieszeni. I to w połowie! Palec zalał się krwią i trzeba było na wszystko uważać, dopóki nie odrósł.

256

Odp: wzmocnienie paznokci

> niechcemisie napisał/a:

> Tak samo mam kruche, słabe, cienkie, łamliwe. W dodatku z okropnie szeroką płytką. Tak chciałabym mieć smukłe i mocne paznokcie sad

Jakiś czas temu było już tak źle, że złamał mi się paznokieć przy próbie włożenia ręki do kieszeni. I to w połowie! Palec zalał się krwią i trzeba było na wszystko uważać, dopóki nie odrósł.

Skorzystaj z domowych sposobów. Olejek arganowy, olejek rycynowy, jakieś odżywki witaminowe, do tego kąpiele z oliwy, i soku z cytryny.

257

Odp: wzmocnienie paznokci

u mnie się sprawdziła baza mineralna z indigo wink

258

Odp: wzmocnienie paznokci

jedz dużo warzyw i owoców, ewentualnie możesz zacząć przyjmować kolagen

259

Odp: wzmocnienie paznokci

Moja ulubiona odżywka juz nie raz wyprowadziła moje paznokcie z opłakanego stanu. ANX Total Repair Płynne złoto, nie tylko pięknie ozdabia i mieni się na paznokciach,a le równiez solidnie je odżywia. Wzmacnia paznokcie, zapobiega łamaniu, niweluje przebarwienia płytki, utwardza.

260

Odp: wzmocnienie paznokci

Spróbuj sobie jakiejś odżywki z Eveline. Ja na przykład co jakiś czas robię sobie kurację z ich Total Action. I zawsze paznokcie ekspresowo robią się mocne, twarde, nie łamią się, nie rozdwajają się. Skład jest przyjemny, więc nie mam żadnych podrażnień, mimo że mam dość wrazliwą skórę i paznokcie.

261

Odp: wzmocnienie paznokci

Kochane,
Kilka miesięcy temu kilka razy wypróbowałam domową hybrydę. Wszystko wyszło pięknie, ale za którymś razem niestety moje paznokcie nie przeżyły domowego zdjęcia hybryd... Uratował mnie żel MSM (z siarką), który wcierałam w paznokcie oraz suplementacja minerałami - wszystko marki Forever. Paznokcie po miesiącu kuracji są jak nowe, a nawet mocniejsze i zdrowsze niż przed hybrydą. smile Wszystkie z Was, które doświadczyły podobnego problemu a także te które po prostu chcą wzmocnić paznokcie, zapraszam serdecznie do kontaktu: [email protected]
smile Marta

262

Odp: wzmocnienie paznokci

To prawda, hybryda potrafi bardzo osłabić paznokcie...

263

Odp: wzmocnienie paznokci

no jak dla mnie odżywki eveline to prawdziwy sztos smile z każdej jednej byłam do tej pory zadowolona. Teraz jestem na etapie stosowania ich serii "bio" a dokładniej Bio Power - to chyba nowość o ile się nie mylę wink i mimo że nakładam preparat dopiero kilka dni to już widzę że paznokcie mega się wzmocniły smile

264

Odp: wzmocnienie paznokci

Mi najbardziej pasują kosmetyki do paznokci w sam raz na moją kieszeń, a jakość często o wiele wyższa niż w przypadku produktów z górnej półki. Teraz na przykład za kilkanaście złotych kupiłam. Skuteczność swoją drogą, ale lubię też gdy odżywka tworzy naturalny kolor i połysk na paznokciach. Paznokcie nie potrzebują żadnych dodatkowych upiększaczy tongue

265

Odp: wzmocnienie paznokci

Warto co wieczór wsmarować oliwkę w paznokcie, naprawdę odżywia.