226

Odp: wzmocnienie paznokci

Nie, miałam po prostu dużą poprawę stanu paznokci, płytka wyglądała dużo lepiej, zdrowiej, była pozytywnie odmieniona, ale też swoje zrobiłam dla uzyskania takiego efektu. Przynajmniej na razie nie mam problemów i zakładam, że one już więcej nie powrócą.

227

Odp: wzmocnienie paznokci

A mnie paznokcie osłabiły się po hybrydach, kilka razy źle ściągnęłam hybrydę i paznokcie zrobiły się bardzo cienkie sad Teraz jest o wiele lepiej, oprócz olejowania sprawdziły się u mnie tabletki od doppelhertz - "na włosy i paznokcie" smile

228

Odp: wzmocnienie paznokci

sama mam niestety bardzo słabe paznokietki dlatego też postanowiłam zmienić dietę, bo wszelkie odżywki, olejki, pielęgnacje zewnętrzne niewiele mi pomagają niestety; dużo ciekawych informacji znalazłam na ] warto zajrzeć

229

Odp: wzmocnienie paznokci

mi też bardzo posypały się paznokcie po wielomiesięcznym zakładaniu żeli, potrzebowałam mega wsparcia od jakiegoś czasu używam odżywki Sally Hansen Moisture Rehab różnica była widoczna już po 2 tygodniach, a obecnie mam długie paznokcie z których jestem zadowolona smile Paznokcie po odżywce są twardsze i mogę już coś robić bo przed użyciem odżywki paznokcie wyginały się w każdą stronę nie mogłam się nawet podrapać smile teraz wszystko się zmieniło na plus.

230

Odp: wzmocnienie paznokci

Na wzmocnienie paznokci słyszałam że skutecznie działa moja dobra znajoma zaczęła to stosować i odczuła znaczną poprawę. Paznokcie stały się silne, mało łamliwe, do tego preparat wyeliminował powstawanie zadziorów.

231

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja podobnie jak dziewczyny lubię Sally Hansen. Przede wszystkim za wielofunkcyjność, bo każdy preparat jest jednocześnie odżywką i dba o wygląd. Choćby nawet taka moja baza - uwielbiam! <3

232

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja nakładam hybrydę na naturalną płytkę, żeby paznokieć mógł oddychac i się regenerować wink Polecam lakiery hybrydowe z Makear, długo trzymają więc paznokcie nie dość że łądnie wyglądają to jeszcze nie są narażone na czynniki zewnętrzne przez ponad miesiąc smile

233

Odp: wzmocnienie paznokci

Moja znajoma się tym zajmuje, w mieście nie daleko nas jest]Wena i ona tam kupuję kosmetyki do paznokci neonails. Powiem Wam, że sama używa tych kosmetyków i paznokcie nawet po ściągnięciu hybrydy ma naprawdę piękne.

234

Odp: wzmocnienie paznokci

czesc smile :0

235

Odp: wzmocnienie paznokci

czesc wam

236

Odp: wzmocnienie paznokci

Dziewczyny, czy któraś z Was miała przez lata cienkie, wyginające się płytki i udało jej się rozwiązać ten problem?

237

Odp: wzmocnienie paznokci

Tak, mi pomogła odżywka eveline 8w1.

238

Odp: wzmocnienie paznokci

To mnie bardzo ucieszyłaś, bo właśnie na dniach zabierałam się za wypróbowanie Eveline big_smile

239

Odp: wzmocnienie paznokci

Mi odżywka Eveline niespecjalnie pomogła, w zasadzie nie zauważyłam różnicy, ale każdemu pomaga poniekąd co innego, więc spróbować warto.

240

Odp: wzmocnienie paznokci

Fajny produkt ma ostatnio firma ORLY. To rodzaj oddychającego lakieru, który nie tylko estetycznie zdobu paznokcie, ale także je odżywia. Produkt ten zawira m.in. olejek arganowy, witaminę C i wiele innych składników, które pozytywnie wpływają na płytkę paznokcia. Tutaj możecie zobaczyć jakie kolory są dostępne.

241

Odp: wzmocnienie paznokci

Co do Eveline to testuję teraz 6 w 1 i nieciekawie się rozprowadza, ale... co za trwałość! To odżywka nadająca kolor. Żeby każdy lakier tak się trzymał paznokci jak ta odżywka. No rewelacja!

242

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja ostatnio dużo dobrego słyszałam o manicure tytanowym, akurat Revi. Stosowana baza jest z wapniem i witaminami, więc odżywia paznokcie. Co ciekawe stosuje się to bez lampy, a trwałość jak przy hybrydzie. Szkoda tylko, że to metoda kierowana głównie do salonów.

243

Odp: wzmocnienie paznokci

Warto też paznokcie smarować olejem lnianym albo trzymać je w ciepłej mieszaninie oleju lnianego z odrobiną soku z cytryny. W krótkim czasie paznokcie się wzmacniają.

244

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja wzmaciam pznokcie osttanio wyłącznie olejem rycynowym (www.rycynowy.pl) i jest z tego bardzo zadowlona. Paznokcie mi sie nie kruszą, łamią, są mocne

245

Odp: wzmocnienie paznokci

ja również polecam olejek rycynowy plus witamiki smile

246

Odp: wzmocnienie paznokci

hej

247

Odp: wzmocnienie paznokci

hej

248

Odp: wzmocnienie paznokci

Dobra odżywka i picie pokrzywy pomoże wzmocnić paznokcie smile Pozdrawiam

249

Odp: wzmocnienie paznokci

hej

250

Odp: wzmocnienie paznokci

też miaalam cienkie i rozwajające sieę paznokcie po jerdnorazowych żelach...próbowalam odzywki z Eveline, ale nie pomogła, dopiero odbudowały mi się paznokcie po odżywce od Sally Hansen, tej w fooletowym flakoniuku