1

Temat: Nordic walking w lesie

Chodzicie z kijkami? Jakie macie opinie i spostrzeżenia na temat takiej formy rekreacji i dbania o zdrowie? polecam spacery po lesie, wzmacniacie kondycję, a jednocześnie macie kontakt z przyrodą i dotleniacie organizm!

2

Odp: Nordic walking w lesie

Ja nie, ale moja mama z ciocią już chodzą :-)

3

Odp: Nordic walking w lesie

Fajny relaks.

4

Odp: Nordic walking w lesie

Widuję coraz więcej ludzi z kijkami, zawsze to jeszcze jeden pretekst do spaceru dla nich:)

5

Odp: Nordic walking w lesie

Moja mama zaczyna chodzić z kijkami, chwali sobie, że lepiej się czuje , a miała wcześniej problemy z biodrem

6

Odp: Nordic walking w lesie

To prawda, głównie w lesie biegam, spaceruję - i najlepiej odpoczywam.

7

Odp: Nordic walking w lesie

Uważam, że chodzenie z kijkami jest dużo bardziej efektywne bo pobudza to większą partię mięśni.

8

Odp: Nordic walking w lesie

Bardzo chcę kupić takie kijki dla siebie i taty, ale tyle tego jest... Nie wiem, jakie wybrać, wybór jest ogromny. Potrzebujemy takich do dreptania zwłaszcza po niewysokich górach (Bieszczady), ale też troszkę po płaskim terenie.

9

Odp: Nordic walking w lesie

Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać przy wyborze. Kijki to nie żadne skomplikowane urządzenie więc jak miałabym kupować je, to takie, które pasują mi wizualnie. Do rekreacyjnego chodzenia każde będą ok. Moi rodzice mieli najzwyklejsze kijki kupione w lidlu i długo z nich korzystali. Pewnie jeszcze gdzieś tam leżą.

10

Odp: Nordic walking w lesie

Przy fajnej pogodzie to sama przyjemność!

11

Odp: Nordic walking w lesie

Wolę sobie pobiegać. Na kije przyjdzie jeszcze czas, jak ze względu na wiek trudniej będzie biegać:-)