101

Odp: nasza szkoła

Albo będą małżeństwa "dochodzące", bo żadne nie będzie chciało się przeprowadzić

102

Odp: nasza szkoła

Małżeństwo staje się przeżytkiem, teraz są związki partnerskie w modzie

103

Odp: nasza szkoła

To też ma swoje plusy, jak się znudzą sobą to nie trzeba się rozwodzić

104

Odp: nasza szkoła

[quote=Ksymena]Chyba nam rośnie pokolenie wybrednych singli...[/quote]
Otóż to... ja nie wiem, czy to ludzie się zmienili i stali niezdatni do tworzenia wartościowych i trwałych relacji, czy może po prostu szerzej otworzyli oczy i zobaczyli, że zawsze tak było.
W każdym bądź razie co pokolenie to coraz bardziej wybredni.

105

Odp: nasza szkoła

Tak, teraz tylko wszyscy żyją na kocią łapę, ale potem z tego tytułu jest gorzej z załatwianiem różnych formalności urzędowych.

106

Odp: nasza szkoła

nieprawda, można podpisać umowę cywilno-prawną u notariusza i wystawić stosowne upoważnienia - wtedy wszystko jest do załatwienia

107

Odp: nasza szkoła

O to widzisz, jest rozwiązanie całej sytuacji i  dla każdej strony jest to wygodne, bo nie trzeba brać ślubu, a sprawy urzędowy są załatwiane, tak jak by się było małżeństwem.

108

Odp: nasza szkoła

Uwaga... bo chyba ja staję się powoli, no może nawet szybciej niż powoli, niezdatną do związku wybredną singielką.
Ta dam! Właśnie odzyskałam kontakt z koleżankami z dawnych, szkolnych lat big_smile Trzy są, wszystkie singielki, co to się dzieje...

109

Odp: nasza szkoła

Może wypada zapytać: gdzie ci mężczyźni, gdzie te chłopy...?

110

Odp: nasza szkoła

Gabika, chyba rzeczywiście masz rację. Jakoś nie widzę takiego, który nadawałby się do związku, nawet niekoniecznie ze mną.

111

Odp: nasza szkoła

Rozglądaj się, idzie wiosna, panowie będą prężyć klaty i szukać towarzystwa... Może w tym tłumie choć jeden będzie "do czegoś"?...

112

Odp: nasza szkoła

"Do czegoś" zawsze się znajdzie:
- jeden do tego, żeby "bykom jaja podcierać"
- drugi do tego, żeby go "zamienić na lepszy model"
itd.
Każdy do czegoś się nada big_smile Będę się rozglądac. Będę oceniać. Szkoda tylko, że mam jedynie te dwie powyższe noty do wystawienia big_smile

113

Odp: nasza szkoła

Nie trać nadziei... on się zjawi w najmniej oczekiwanym momencie, tak czuję...

114

Odp: nasza szkoła

[quote=Ksymena]Nie trać nadziei... on się zjawi w najmniej oczekiwanym momencie, tak czuję...[/quote]


I ja mam takie przeczucie wink

115

Odp: nasza szkoła

Kurcze to były czasy.. Kiedyś było inaczej większy respekt był dla nauczycieli..Mimo, iż jestem juz dojrzałą kobietą postanowiłam uzpełnić pewne braki i wróciłam do szkoły tongue z resztą jak tak bardzo ktos tęskni, a nie mógł ukończyć edukacji z róznych przyczyn zachęcam ;]

116

Odp: nasza szkoła

Zaoczna edukacja to porażka, niewiele sie tak nauczysz, tyle że kolejny papierek dostaniesz...

117

Odp: nasza szkoła

Tak naprawdę liczy się doświadczenie na rynku pracy i chęci do uczenia się nowych rzeczy a nie papierki ze szkoly

118

Odp: nasza szkoła

a ja podziwiam tych co się ustawicznie kształcą, rezygnują z odpoczynku po całym tygodniu pracy i idą do szkoły:)

119

Odp: nasza szkoła

Moja sąsiadka poszła do szkoły już po 40., na co weekendowy kurs florystyki, żeby pobyć z ludźmi , bo całe tygodnie tylko siedzi w domu i prowadzi mężowi dom,a jego ciągle nie ma bo siedzi w pracy do późna

120

Odp: nasza szkoła

Moja Teściowa, po 40. poszła do liceium, bo nie miała matury. I tak się wciągła, że zrobiłą licencjata, a teraz robi magistra smile I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby na doktoranckie studia została smile

121

Odp: nasza szkoła

Na pewno jeszcze będzie profesorem, skoro tak się"wciągła" big_smile

122

Odp: nasza szkoła

liceum-lodz.com.pl polecam to świetne liceum dla ambitnych i zdolnych ludzi

123

Odp: nasza szkoła

A jak u Was na zebraniach rodzice reagują na jakieś składki? Bo jestem w samorządzie rodziców, takim szkolnym, i wymyśliłam z koleżankami aby każdy z rodziców dał jakiś datek na nowy plac zabaw dla dzieci. Ale z tego co słyszałam to są już jakieś protesty. Ja wymyśliłam aby kupić jakiś placyk  tak by maluchy miały odświeżone sprzęty do zabawy.

124

Odp: nasza szkoła

Wiadomo, że rodzice nie chcą płacić, bo przecież szkoła powinna być dotowana z podatków, które i tak płacą...

125

Odp: nasza szkoła

Ale nauczyciele oczekują prezentów i niestety powstała taka świecka tradycja, podsycana przez część rodziców, których dzieci nie są geniuszami, więc jakoś podlizać się nauczycielom trzeba.