1

Temat: Karnisz

No dziewczyny potrzebuje pomocy....  ogólnie podłoga ciemne brazowe panele, sciany hm wpadajace w pomarancz/zolc tongue klamki zakonczenia srebrne oraz styl pokoju nowoczesnyczyli na kwadratowo:)
poprosze o jakies dobre rady oraz zdjecia:P

2

Odp: Karnisz

to drugie ciekawe ale nie chodzi mi o podwojne firanka + zaslonki... czyli podwojny karnisz ;>

3

Odp: Karnisz

mi się podoba ta pomarańczowa firaneczka wink

prześlij nam zdjęcie pokoju to lepiej coś doradzimy wink

4

Odp: Karnisz

no właśnie ! bo trzeba dopasować do wnętrza a nie odwrotnie

5

Odp: Karnisz

okej jak wróce z pracy:)

6

Odp: Karnisz

ta druga pozycja jest fajna ale nie do każdego wystroju pasuje zależy też czy pomieszczenie jest małe czy duże!

7

Odp: Karnisz

dalej czekamy na zdjęcie tongue

8

Odp: Karnisz

Trzeba to wszystko rozjaśnić, bo podłoga ciemna, a ściany bym pomalowała, czy po tapetowała na jasno-brzoskwiniowo, jasny beż.

9

Odp: Karnisz

Spróbuj pójść w metalowe karnisze.  np. Queens - są piękne! smile

10

Odp: Karnisz

Ja w mieszkaniu też mam metalowe karnisze , bardzo ładnie to wygląda .Jeśli masz srebrne klamki , to proponuje srebrne karnisze ( matowe lub błyszczące , zależy jakie klamki)

Ostatnio edytowany przez kubas (2011-11-15 14:41:27)

11

Odp: Karnisz

Ja zawsze kieruje się najpierw tym jak mnie się podoba, ale jednak lubię znać opinię innych i wybrałam jednak te najbardziej popularne karnisze

12

Odp: Karnisz

pomarańczowa firaneczka chyba to najlepsze rozwiązanie.

13

Odp: Karnisz

Ja bym dała matowe srebrne karnisze + gładką firaneczkę i  beżowe, ewentualnie brązowe zasłonki - wtedy wnętrze nie będzie nadmiernie przytłoczone kolorami. Dla mnie pomarańczowe ściany i pomarańczowe zasłony to już za dużo wink

14

Odp: Karnisz

Ja mam białe, gładkie karnisze bez udziwnień.

15

Odp: Karnisz

Moim zdaniem do każdego pokoju będą pasowały srebrne karnisze Wyglądają one naprawdę elegancko, więc u siebie też takie zawsze montuję. Polecam głównie te w miarę zwykłe, bez żadnych udziwnień, gdyż mamy pewność, że nie zepsuje nam efektu całej dekoracji okiennej.

16

Odp: Karnisz

Polecam karnisz drewniany, który możesz kupić w sklepie internetowym i stacjonarnym
Sama tam kupiłam i jestem zachwycona. Podobne widziałam w Almidecor, ale 1000% droższe, a jakość taka sama smile

17

Odp: Karnisz

Karnisze są fajne, ale ja wolę rolety, nie trzeba prać firman i zasłon, łatwo się je czyści

18

Odp: Karnisz

Ale nie dają tego klimatu co zasłony...

19

Odp: Karnisz

A u mnie są karnisze i nie rezygnuję z nich

20

Odp: Karnisz

A ja wolę rolety, wyglądają nowocześnie i estetycznie...

21

Odp: Karnisz

Te zasłony z kółkami mnie denerwują sad Metalowe kółka wypadają sad Bez żabek się u mnie nie obejdzie, choć we własnym mieszkaniu chyba zamontuję metalowy lub drewniany karnisz i zasłony na haczyki hmm
Ma ktoś takie? Zastanawiam się, jak się sprawdzą, bo jeśli się nie sprawdzą, to założę żabki na karnisz.

22

Odp: Karnisz

Dokładnie, dlatego ja już dawno przeszłam na rolety...

23

Odp: Karnisz

Żeby kółka nie wypadały trzeba zrobić ograniczniki na końcach karniszy:)

24

Odp: Karnisz

Są nawet takie ozdobne okrągłe nasadki....